برگزاری مسابقه ترجمه نهج‌البلاغه در قالب چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
برگزاری مسابقه ترجمه نهج‌البلاغه در قالب چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت مسابقه ترجمه نهج‌البلاغه در قالب چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت مسابقه ترجمه نهج‌البلاغه در قالب چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار می شود.

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی گفت: آزمون ترجمه نهج‌البلاغه دارای سه مرحله استانی، مقدماتی سراسری و نهایی سراسری می‌باشد.

عباس نصیرالاسلامی در رابطه با برگزاری مسابقه ترجمه نهج‌البلاغه گفت: مرحله استانی این رشته صرفاً به‌صورت کتبی با رعایت استاندارد آزمون‌های عمومی و به‌صورت همزمان در سراسر کشور برگزار میگردد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رشته ترجمه نهج‌البلاغه در مرحله استانی بخش شفاهی ندارد.

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله استانی آزمون نهج‌البلاغه بصورت کتبی و غیر حضوری از صد حکمت نخست نهج‌البلاغه و مرحله مقدماتی سراسری از صد و پنجاه حکمت نخست نهج‌البلاغه برگزار می شود.


حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی در پایان گفت ثبت‌نام در چهل و پنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم از طریق سایت www.quraniran.ir و صرفاً توسط شخص متقاضی صورت می‌گیرد.

Views: 11