برگزاری دعای عرفه در ۹ بقعه شاخص کهگیلویه و بویراحمد

بقاع متبرکه

حجت‌الاسلام قاسم مومنی‌شاد معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامیداشت روز خبرنگار و تبریک دهه ولایت و امامت گفت: مراسم پر فیض دعای عرفه یکشنبه ۹ ذی‌الحجه در عرفه در ۹ امامزاده استان  و به صورت ویژه در آستان مقدس مختار، امامزاده عبدالله شهر یاسوج  و امامزاده علی(ع) چرام برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد به برنامه‌های دهه ولایت که از عید قربان و عید غدیر است، افزود: غبارروبی گلزار مطهر شهدای سادات، تجلیل از خانواده‌های شهدای سادات و جانبازان از جمله برنامه‌های این دهه است. 

وی از استقرار ۱۵مبلغ اعزامی از قم و بومی منطقه اعم از مبلغ خواهر و برادر در آستان مقدس امامزادگان استان خبر داد و عنوان کرد: راه‌اندازی کاروان شادی از مرکز شهر به مقصد امامزاده مختار، برگزاری جشن عید غدیر در هر شهرستان یک جشن در بقاع متبرکه از دیگر برنامه‌های این دهه است.

این مسوول خاطرنشان کرد: تبین غدیر بصورت چهره به چهره توسط مبلغین اعزامی،  همایش بانوان ولایی عثر، برپایی ایستگاه صلواتی در بقاع متبرکه و تزئین و تبلیغات محیطی بقاع متبرکه به مناسبت دهه ولایت دیگر برنامه‌هایی است که در فاصله دو عید قربان تا عید غدیر برگزار می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بقاع متبرکه
فراخوان طرح پژوهشی روش های مطلوب و استاندارد حفظ قرآن کریم

دبیرخانه ستاد راهبری حفظ قرآن کریم کشور در نظر دارد به منظور شناسایی و معرفی روش های مطلوب و استاندارد برای حفظ قرآن کریم به شناسایی و احصا روش های حفظ قرآن کریم در داخل و خارج از کشور بپردازد.

بقاع متبرکه
تقدیر از فعالیت های مختلف صورت گرفته در بقعه متبرکه امامزاده سید محمید علیه السلام در شهرستان کهگیلویه

حجت‌الاسلام محمد نوروزپور، مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش بزرگداشت عالم واقف حضرت آیت الله میراحمد تقوی (ره) در جوار بقعه متبرکه امامزاده سید محمود علیه السلام شهرستان کهگیلویه از فعالیت های مختلف صورت گرفته در بقعه متبرکه امامزاده سید محمید علیه السلام در شهرستان کهگیلویه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

بقاع متبرکه
توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد صورت می گیرد؛برگزاری همایش بزرگداشت عالم واقف مرحوم حضرت آیت الله میراحمد تقوی(ره) در شهرستان کهگیلویه

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش بزرگداشت عالم واقف مرحوم حضرت آیت الله میر احمد تقوی(ره) پنجشنبه سوم مهرماه در بقعه متبرکه امامزاده سید محمید علیه السلام برگزار می شود.