بازدید حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی از چهار بقعه متبرکه شهرستان بویراحمد در  چهارمین روز از طرح نوروزی آرامش بهاری
بازدید حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی از چهار بقعه متبرکه شهرستان بویراحمد در  چهارمین روز از طرح نوروزی آرامش بهاری
حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در چهارمین روز از طرح نوروزی آرامش بهاری از بقاع متبرکه امامزاده حسن علیه السلام روستای مهریان، بقعه متبرکه امامزاده شاه فرج الله علیه السلام ، بقعه متبرکه امامزاده عبدالله علیه السلام شهر یاسوج و بقعه متبرکه امامزاده شاه قاسم علیه السلام بازدید بعمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز ،حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در چهارمین روز از طرح نوروزی آرامش بهاری از بقاع متبرکه امامزاده حسن علیه السلام روستای مهریان، بقعه متبرکه امامزاده شاه فرج الله علیه السلام ، بقعه متبرکه امامزاده عبدالله علیه السلام شهر یاسوج و بقعه متبرکه امامزاده شاه قاسم علیه السلام بازدید بعمل آورد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در بازدید از بقاع متبرکه ضمن تاکید بر ارائه خدمات رفاهی حداکثری با توجه به امکانات موجود به زائرین از اجرای برنامه فرهنگی،اجتماعی در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری در این بقاع متبرکه بازدید به عمل آورد. 

در این بازدید حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد، جهت رفع نواقص جزئی موجود برنامه‌ریزی و دستورات لازم را داد.حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت : توجه به حوزه فرهنگی هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. 

حجت‌الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اقدامات طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خیمه های معرفت در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری در سه بخش کودک و نوجوان، پاسخ به مسائل شرعی و مشاوره خانواده برگزار می‌شود و روحانیون که این برنامه‌ها را اجرا می‌کنند تجریبات زیادی در این خصوص دارند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در غرفه کودک و نوجوان برنامه‌های متعددی از جمله نقاشی بکش جایزه ببر و قرآن بخوان جایزه ببر اجرا می‌شود و وقتی کودکان در این غرفه‌ها جمع می‌شوند برای آنها داستان خوانده می شود و دوباره به آنها جایزه اهدا میگردد.

وی تصریح کرد: در این غرفه‌ها بچه‌ها به انجام این کارها تشویق می‌شوند و همین امر باعث می‌شود این کودکان سال آینده با شوق و اشتیاق بیشتری به همراه خانواده به بقاع متبرکه بیاند.

عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشاوره تحصیلی، ازدواج، مشکلات جوانان و راهنمایی کارشناسان در این خصوص گفت: پاسخ به مسائل شرعی از دیگر برنامه‌های طرح نوروزی آرامش بهاری است که در قالب طرح خیمه های معرفت اجرا می شود.

نصیرالاسلامی با اشاره به اینکه توجه به حوزه فرهنگی هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است، گفت: در طرح نوروزی آرامش بهاری برنامه شبی در حرم هر شب در بقعه متبرکه بی‌بی حکیمه(س) و دیگر بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام نصیرالاسلامی گفت: اجرای ویژه برنامه تحویل سال از برنامه‌های اجرایی در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد است که در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری برگزار می شود.

Visits: 2