انتصاب محمد عبدالحسینی به‌ عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد
انتصاب محمد عبدالحسینی به‌ عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد
در حکمی به امضای عین‌الله دهقان مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد آقای محمد عبدالحسینی به‌عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد؛ در حکمی به امضای دهقان، مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد عبدالحسینی به‌عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.


در حکم انتصاب محمد عبدالحسینی_ سرپرست جدید معاون فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه و بویراحمد_ که به امضای عین الله دهقان مدیر کل ورزش و جوانان استان رسیده، آمده است:


جناب آقای محمد عبدالحسینی
سلام علیکم
پس از حمد خداوند یکتا و با صلوات بر حضرت محمد و آل محمد (ص)، احتراماً “نظر به تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان در اداره کل منصوب می‌گردید.


انتظار دارم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و تعامل سازنده با رؤسای ادارات، کارکنان، پیشکسوتان، ورزشکاران، صاحب‌نظران عرصه فرهنگی و جوانان در راستای سیاست‌ها و تحقق اهداف و دولت مردمی و عدالت محور و برنامه‌های اداره کل نسبت به اجرای امور ذیل توجه جدی معمول دارید.
نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات، بخشنامه‌ها و تصویب نامه‌ها و اظهار نظر در مورد اجرای قوانین و مقررات مورد عمل.
نظارت و تبیین و تدوین سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی در امور جوانان.
سیاستگذاری و نظارت برنامه‌ریزی قوانین موضوعه و سند چشم انداز در حوزه جوانان.
همکاری در تهیه و تدوین برنامه‌های راهبردی و عملیاتی سالانه اداره کل.
پیشنهاد بودجه سالانه و تفصیلی به استانداری با هماهنگی مدیر ما فوق برای تصویب
سیاستگذاری و نظارت بر برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی به منظور اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های ساماندهی امور جوانان.

سیاستگذاری و نظارت بر برنامه‌ریزی و تنظیم عملکرد ستادهای استانی و شهرستانی و ارائه گزارش به مراجعه ذیربط.
سیاستگذاری و نظارت بر برنامه‌ریزی و تنظیم ضوابط تشکیل، تدوین شاخص ها استاندارد های فعالیت و اداره سازمان‌های مردم نهاد جوانان.
سیاستگذاری و نظارت بر برنامه‌ریزی شناسایی امور قابل واگذاری دستگاه‌های اجرایی به تشکل‌های غیر دولتی جوانان و شناسایی موانع و رفع آن در سطح استان.
سیاستگذاری و نظارت بر برنامه‌ریزی اجرا و توسعه طرح‌های ملی ویژه جوانان و ارائه راهکار‌های مناسب برای کاراتر نمودن آن‌ها.
شرکت در جلسات، کمیسیون ها و سمینارهای مختلف و تهیه گزارش لازم جهت استحضار مقام ما فوق.
نظارت بر حسن اجرای کلیه امور واحد‌های تحت سرپرستی
انجام سایر امور محوله وفق قوانین و مقررات موضوعه زیر نظر مسئولین ما فوق.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمود‌ها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسیج منابع و امکانات، ایجاد بستر مناسب برای خدمت‌رسانی صادقانه و مناسب با‌شان والای مردم شریف استان و فراهم نمودن نشاط و خود باوری در خانواده بزرگ ورزش و جوانان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.


عین الله دهقان
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد

Visits: 82