استاندار فارس : پاسخ قاطع به جنایت های رژیم صهیونیستی کام مردم را شیرین کرد
استاندار فارس : پاسخ قاطع به جنایت های رژیم صهیونیستی کام مردم را شیرین کرد
استاندار فارس با اشاره به افتخارآفرینی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی گفت: این پاسخ قاطع و هوشمندانه، کام ملت بزرگ ایران را شیرین کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،دکتر محمد هادی ایمانیه در حاشیه نشست احیای تالاب ها گریزی هم به رویدادهای افتخارآفرین این روزها زد و اظهار کرد: نگاه خداوند متعال و دعای شهدا و خانواده ایشان به کمک دلاور مردان جمهوری اسلامی ایران آمد تا بار دیگر کام ملت ایران عزیز را شیرین نمایند.

وی ادامه داد: البته دشمنان همواره سعی می‌کنند شیرینی این نمایش قدرت و اظهار اراده ایران اسلامی را به کام مردم تلخ کنند اما به لطف خداوند متعال موفق نخواهند شد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز یکشنبه – ۲۶ فروردین ماه – با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

در جریان این پاسخ تنبیهی و متقابل بیش از ۲۸۰ موشک و پهپاد با مدیریت جنگ الکترونیک به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی شلیک شد که اکثر آن ها به هدف اصابت کرده است.

ایران پس از این پاسخ تنبیهی به آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داده است که اگر دست از پا خطا کنند ، سیلی بعدی محکم‌تر خواهد بود.

Visits: 1