اختصاصی: آخرین وضعیت سربازی ستاره پرسپولیس
اختصاصی: آخرین وضعیت سربازی ستاره پرسپولیس
وضعیت سربازی میلاد سرلک یکی از نگران کننده‌ترین موضوعات برای یحیی گل‌محمدی در مدت اخیر بوده است‌.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، درست در روزی که میلاد سرلک بار دیگر قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد و با انگشت جوهری به تمرین قرمزها رفت، شایعات مشمول سربازی شدن او قوت گرفت.

در حالی که بحث درباره میلاد سرلک بالا گرفته بود نامه رسمی نظام وظیفه نیز او را از اول شهریور ماه مشمول خدمت سربازی دانسته بود چراکه سرلک در آخرین اردوی تیم ملی توسط امیر قلعه‌نویی دعوت نشد.

با این حال استعلام جدید پرسپولیس نشان می‌دهد که میلاد سرلک مشکلی برای همراهی تیمش ندارد چرا که لیست جدید تیم ملی به طور غیر رسمی اعلام شده و بازیکن‌های دعوت شده پاسپورت خود را تحویل داده‌اند و کارهای انگشت نگاری در سفارت بلغارستان برای اردو انجام شده و هافبک پرسپولیس نیز این مراحل را طی کرده است.

با این وصف او می‌تواند همچنان از معافیت بازیکنان ملی پوش بهره ببرد. اتفاقی که با یک بار دعوت نشدنش برای مسابقات کافا به خطر افتاده بود اما او در سال‌های اخیر یکی از مهره‌های تیم ملی ایران بوده است و حتی در صعود ایران به جام جهانی قطر تاثیر زیادی داشت.

بنابراین میلاد سرلک می‌تواند تیمش را در هفته سوم مقابل ذوب آهن همراهی کند که خبر بسیار مهم و خوبی برای یحیی گل‌محمدی به حساب می‌آید.

Visits: 2

  • منبع خبر : ورزش سه