اجرای عالی طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویراحمد/عبور استان از برنامه‌‌های پیش‌بینی شده
اجرای عالی طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویراحمد/عبور استان از برنامه‌‌های پیش‌بینی شده
فرمانده سپاه فتح از اجرای عالی طرح شهید سلیمانی در کهگیلویه و بویراحمد در هر سه حوزه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس سردار حمید خرمدل در آیین اهدای ۱۶ هزار بسته ارزاق به محرومین با محوریت آسیب‌دیدگان از کرونا به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت اما با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامی‌داشت ۹ دی و سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با قدردانی از اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان کهگیلویه و بویراحمد به طرح شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: با این طرح یک انقلاب بزرگ در سطح کشور صورت گرفت.

وی به جلسه ویدئو کنفرانس مشترکی که به صورت سراسری و کشوری برگزار شد اشاره کرد و گفت: وزیر بهداشت مراتب قدردانی خود را از بسیجیان به خاطر اجرای شایسته طرح اعلام کرد.

فرمانده سپاه فتح به اقدامات سه‌گانه‌ای که در این طرح انجام می‌شود اشاره کرد و گفت: مراقبت؛ بیماریابی و کمک‌های مومنانه در این طرح انجام می‌شود که تاکنون در این حوزه اقدامات شایسته‌ای در استان انجام شده است برای نمونه آماری داریم که بعضی وقت از ۳۰۰ تست ۵۰ نفر مثبت بوده‌اند یا به فرض مثال در روستایی ۱۸ نفر آلوده به ویروس بوده و  خانواده ای هر ۵ عضو آن مبتلا بوده و خود از این موضوع با خبر نبوده‌‌اند.

وی گفت: اتفاق خوبی افتاده و شناسایی خوبی انجام شده و در درمان و کمک‌های مومانه به واسطه انی طرح کارهای خوبی انجام شده و خوشبختانه با این طرح  نیازمندان دیگری شناسایی و ساماندهی شده‌اند.

این فرمانده به اقدامات خوب نهادها و دستگاه‌ها و بسیج و سپاه در زمینه کمک‌های مومنانه در سطح استان اشاره کرد و گفت: شاید یک ماه پیش بود که ماموریت طراحی و پیش‌بینی شده ما تمام شده و اکنون مازاد بر آن چشم‌ا‌نداز در این زمینه فعالیت می‌کنیم. 

سردار خرمدل به سایر فعالیت‌ها اشاره کرد و گفت: ۷۵۹ جهیزیه هفته بسیج را تمام کردیم و به همین تعداد را تا پایان سال با همراهی کمیته امداد خواهیم داشت و در ادامه کمک‌های مومنانه خوبی وارد استان می‌شود.

وی گفت: بحث سرویس بهداشتی که معضل بزرگی است تعداد ۸ هزار سرویس دیگر را در استان پیش‌بینی کرده‌ایم

خرمدل ادامه داد: ۳ هزار گازکشی در استان انجام داده‌ایم و به دنبال امیدآفرینی
در استان هستیم که مردم بدانند کسانی پشت قضیه پی‌گیری مشکلات محرومان هستند هر کاری انجام داده می‌شود به صورت تیمی و جهادی است و از حالت خشک اداری خود خارج شده است.

Visits: 0