اتفاق عجیب درمورد استعفای عضو هیات مدیره پرسپولیس؛ وزارت اطلاع نداشت؟
اتفاق عجیب درمورد استعفای عضو هیات مدیره پرسپولیس؛ وزارت اطلاع نداشت؟
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس باید طبق ضوابط مشخص، دستخوش تغییرات شود، این در شرایطی است که استعفای یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پیش از این رد شده و عدم اطلاع وزارت ورزش سوال برانگیز است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، چینش هیات مدیره پرسپولیس باید طبق ضوابطی انجام شود که اکنون چالشی جدی را برای این باشگاه به وجود آورده است.در تاریخ ۷ بهمن، در جلسه هیات مدیره با استعفای حسین خبیری موافقت شد اما با استعفای حدادی موافقت نشد.

بنابراین او همچنان عضو هیات مدیره است و مشخص نیست چگونه ۲ عضو جدید اضافه خواهند شد.برای این مساله، باید حدادی یا فرد دیگری استعفا دهد چراکه تعداد اعضای هیات مدیره باید فرد باشد.

امروز سید شروین اسبقیان معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان پس از مجمع باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲ عضو هیات مدیره یعنی خبیری و حدادیان استعفا داده بودند و به جای خبیری سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته آمد که باید از این فدراسیون جابجا شود.

ابراهیم شکوری هم به عنوان یکی از اعضا انتخاب شد. با این شرایط به نظر می رسد وزارت ورزش و جوانان از عدم قبول استعفای حدادی، مطلع نبوده است که جای سوال دارد.

Visits: 3