۴۰ هزار نفر مجانی تراکتور – پرسپولیس را دیدند!
۴۰ هزار نفر مجانی تراکتور – پرسپولیس را دیدند!
هوشنگ نصیرزاده از فروش 41200 بلیت اینترنتی برای بازی پرسپولیس - تراکتور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه،پرتماشاگرترین بازی هفته در شرایطی برگزار شد که طرفداران استقلال امکان تماشای دیدار خانگی تیمشان را نداشتند و تراکتوری‌ها تقریبا بدون رقیب، این عنوان را به دست آوردند. با این حال، قیمت‌گذاری بازی تراکتور نیز به شکلی بود که بلیت این بازی را در دسته بلیت‌های ارزان‌قیمت فوتبال ایران جا می‌داد، اما این تنها امتیاز هواداران تراکتور برای حضور در استادیوم نبود.

بر اساس اعلام هوشنگ نصیرزاده، باشگاه تراکتور ۴۱۲۰۰ بلیت اینترنتی برای این بازی به فروش رساند. این در حالی است که تراکتوری‌ها اجازه فروش ۵۰ هزار بلیت را داشتند اما در نهایت باوجود استقرار باجه فروش بلیت در ورزشگاه ۸۸۰۰ بلیت دست نخورده باقی ماند.

اما تصاویر منتشره از ورزشگاه یادگار امام حضور ۸۰ هزار تماشاگر را در این بازی نشان می‌دهد که تقریبا دو برابر تعداد بلیت فروخته‌شده توسط باشگاه تراکتور است و به نظر با افزایش حجم تعداد تماشاگران ورودی به ورزشگاه، ماموران انتظامی نیز درهای استادیوم را باز کردند تا طرفداران بدون بلیت هم راهی استادیوم شوند.

به این ترتیب تقریبا نیمی از حاضران در استادیوم به صورت مجانی موفق شدند مهمترین بازی هفته را از نزدیک تماشا کنند و البته باشگاه تراکتور نیز درآمدی از بابت آنها به دست نیاورد.

در مجموع با احتساب ۴۱۲۰۰ بلیت فروخته شده، مجموع درآمد حاصل از بلیت‌فروشی این بازی حدود ۲ میلیارد تومان است که بین ارگان‌های مختلف و باشگاه تراکتور تقسیم خواهد شد.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه