۲ خبر خوش سینمایی با سفر رئیسی سازمان سینمایی به کهگیلویه و بویراحمد
۲ خبر خوش سینمایی با سفر رئیسی سازمان سینمایی به کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رئیس سازمان سینمایی و معاونین این سازمان برای افتتاح دو سینما در شهرستان‌های دنا و بهمئی روز چهارشنبه سوم آبان ماه به این استان سفر می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رئیس سازمان سینمایی و معاونین این سازمان برای افتتاح دو سینما در شهرستان‌های دنا و بهمئی روز چهارشنبه سوم آبان ماه به این استان سفر می‌کنند. 

درخشان با بیان اینکه سینما سیمرغ سی سخت در شهرستان دنا و سینما امید در شهرستان بهمئی رسماً افتتاح خواهند شد افزود: همزمان با سالگرد شهدای حادثه تروریستی شاه چراغ شیراز (شهیدان خوب) سینما شهرستان بهمئی در شب اولین سالگرد هنرمند شهید امید خوب به نام سینما امید نامگذاری و افتتاح می‌شود. 

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به نقش و جایگاه سینما در زندگی اجتماعی مردم افزود: بدون تردید وجود سینما به عنوان یک نیاز اساسی و فرهنگی برای همه اقشار مردم به ویژه جوانان می‌تواند گام موثری برای ارتقا سطح فرهنگی مردم باشد.

درخشان در پایان افزود: به زودی خبرهای خوبی درباره احداث سینما در مرکز استان به اطلاع مردم فهیم و فرهنگ دوست یاسوج خواهیم رساند.

Visits: 2