۲ پیروزی و یک شکست برای تنیس روی میز ایران در فیدر جهانی لبنان
۲ پیروزی و یک شکست برای تنیس روی میز ایران در فیدر جهانی لبنان
مسابقات تنیس روی میز فیدر لبنان با دو پیروزی و یک شکست برای نمایندگان ایران همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،مسابقات فیدر جهانی لبنان با حضور سه نماینده پینگ پنگ کشورمان در جدول حذفی در حال پیگیری است.

مهشید اشتری در بازی نخست خود در مرحله ۱/۳۲ به مصاف نماینده لبنان رفت که موفق شد نماینده کشور میزبان را با حساب ۳ بر صفر شکست دهد.

اشتری در گیم اول ۱۱ بر ۹ به برتری دست یافت، گیم دوم را با حساب ۱۱بر ۷ و در گیم سوم با حساب ۱۱ بر ۶ به پیروزی دست یافت و در مجموع با نتیجه ۳ بر صفر پیروز میدان شد. نماینده کشورمان در مرحله بعد میبایست با حریفی از هند روبرو شود.

نوید شمس دیگر نماینده کشورمان با پیروزی ۳ بر ۱ در مصاف با مارتین آلگرو از بلژیک به مرحله ۱/۱۶ پایانی راه یافت. شمس در این دیدار موفق شد در گیم اول به پیروزی ۱۱بر ۸ دست یابد ، در گیم دوم حریف بلژیکی ۱۱ بر ۰ به برتری دست یافت اما در دو گیم پایانی این نماینده کشورمان بود که در یک بازی نفس‌گیر با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ و ۱۱ بر ۹ پیروز میدان شد تا در مجموع ۳ بر ۱ بازی را به سود خود پایان برساند.

همچنین بنیامین فرجی در مصاف با نیاگول دارنده رنکینگ ۱۱۲ دنیا از ایتالیا با حساب ۳ بر ۱ متحمل شکست شد.

فرجی گیم اول را با نتیجه ۱۱بر ۷ واگذار کرد پینگ پنگ باز کشورمان در گیم دوم ۱۱ بر۹ به پیروزی رسید اما در ادامه در دو گیم متوالی با حساب ۱۱بر ۷ و ۱۱ بر ۴ شکست خورد تا در مجموع با حساب ۳ بر ۱ بازی را واگذار کند و از دور رقابت ها کنار رفت.

هدایت راکت بدستان کشورمان در مسابقات فیدر لبنان برعهده رضا فرجی است.

Visits: 2