یحیی امروز به سازمان لیگ نخواهد رفت
یحیی امروز به سازمان لیگ نخواهد رفت
کنفرانس خبری پیش از بازی سرمربی پرسپولیس برای بازی با آلومینیوم اراک، طبق برنامه اعلامی در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود و در بازی‌های خانگی بعدی نشست خبری در سازمان لیگ برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ،سازمان لیگ فوتبال ایران صبح امروز (سه‌شنبه) و بعد از برنامه‌ریزی‌ها و اطلاع‌رسانی باشگاه در روزهای گذشته، ابلاغ کرد کنفرانس‌های خبری پیش از بازی در تهران از این پس در سازمان لیگ برگزار خواهد شد.

در همین زمینه باشگاه پرسپولیس در خبری نوشت: “این ابلاغ دیرهنگام در صبح امروز انجام شد در حالی که برنامه‌ریزی برای کنفرانس خبری گل‌محمدی برای بازی با آلومینیوم اراک، به گواه اطلاع‌رسانی انجام شده، روز گذشته صورت گرفته بود. از سوی دیگر سرمربی تیم، برنامه کاری فشرده‌ای را برای روز قبل از مسابقه طراحی کرده که امکان تغییر آن و حضور ایشان در سازمان محترم لیگ وجود نداشت.

البته انتظار می‌رفت ابلاغ سازمان لیگ هم زودتر از این انجام شود تا با چنین شرایطی روبه رو نشویم. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در راستای تمکین این باشگاه از قوانین و مقررات ابلاغی در همکاری کامل با سازمان لیگ در بازی خانگی بعدی، برای نشست خبری پیش از بازی در محل اعلامی آن سازمان حضور خواهد یافت ولی نشست خبری امروز با توجه به اعلام قبلی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه