گل‌محمدی: شرایط بی‌سابقه‌ای برای پرسپولیس به وجود آمده و ترکیب متفاوتی داریم
گل‌محمدی: شرایط بی‌سابقه‌ای برای پرسپولیس به وجود آمده و ترکیب متفاوتی داریم
سرمربی پرسپولیس گفت: شرایط بی‌سابقه‌ای برای تیم به وجود آمده بود و بازیکنان زیادی سرماخوردگی دارند. باید منتظر بمانیم کدام بازیکنان آماده بازی هستند و ترکیب متفاوتی داریم.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری قبل از بازی با استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از میزبانی خوب تیم استقلال و فدراسیون تاجیکستان تشکر می کنم، خوشحالم در این کشور هستیم و احساس غریبی نمی‌کنم. همان‌طور که می‌دانید با توجه به شرایط جدول، همه بازی‌های حساس، هر چه جلوتر می‌رویم بازی‌ها حساسیت بیشتری خواهد داشت. فردا استقلال تاجیکستان می‌خواهد از میزبانی حداکثر استفاده را ببرد و ما هم به دنبال صعود هستیم.

وی افزود: ما هم می خواهیم نتیجه بگیریم و بازی سختی مقابل استقلال تاجیکستان و هوادارانش داریم. ما هم بازیکنان مان شرایط خوبی داریم و بازیکنان آماده بازی هستند.

گل محمدی ادامه داد: شرایط بی‌سابقه‌ای برای تیم به وجود آمده بود و بازیکنان زیادی سرماخوردگی دارند. باید منتظر بمانیم کدام بازیکنان آماده بازی هستند و ترکیب متفاوتی داریم. پرسپولیس اسم بزرگی دارد و ۱۱ بازیکن آماده هم داشته باشیم برای پیروزی بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد بازی روی چمن مصنوعی گفت: چمن تازه تعویض شده و از کیفیت خوبی برخوردار است. یک جلسه تمرین داشتیم و امروز دومین جلسه تمرین است. نگرانی در مورد بازی روی چمن مصنوعی نداریم.

هنانوف: آماده‌ایم تا برنده بازی شویم و به ۳ امتیاز برسیم

وحدت هنانوف مدافع پرسپولیس هم در این نشست خبری پیش گفت: تیم استقلال بسیار خوب است و خوب می‌دانم چه وضعیتی دارند. برای این چند سالی بازی کردم. فردا بازی راحتی نداریم و بازی سختی خواهد بود. برای ما فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی می‌کنیم و ۳ امتیاز بازی را نیاز داریم تا صعود کنیم.

وی ادامه داد: خیلی خوشحال هستم مقابل هموطنان خود بازی می‌کنم، تمرینات خوبی داشتیم و آماده هستیم تا برنده بازی شویم و به ۳ امتیاز برسیم.

Visits: 6