کاپوجیانی : دختران بسکتبال ایران نباید بترسند
کاپوجیانی : دختران بسکتبال ایران نباید بترسند
سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان می‌گوید تیمش نباید در کاپ آسیا مقابل حریفان بزرگ ترسو بازی کند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، النی کاپوجیانی سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان ایران که تیمش در آستانه حضور در کاپ آسیا قرار دارد،  بعد از اولین جلسه تمرین در تایلند میزبان کاپ آسیا در خصوص شرایط دختران بسکتبالیست ایران توضیحاتی را ارائه داد. 

سرمربی یونانی تیم ملی بسکتبال بانوان گفت: “ویلیام جونز تورنمت بزرگی بود. بازی‌های خوبی برگزار شد. من به میزان پیشرفت شاگردانم باور دارم و از عملکرد آنها بسیار راضی هستم. بازی اول در چین تایپه آنها شوکه بودند اما در ادامه خیلی خوب بازی کردند. من باور دارم اگر روند انتهای جام ویلیام جونز را اینجا ادامه بدهیم نتیجه خوبی می‌گیریم چون مقابل تیم سطح اول کاپ آسیا با چهار امتیاز نتیجه را واگذار کردیم. بازیکنان من نباید بترسند و خوب بازی کنند”.

سرمربی تیم ملی زنان درباره علت خط خوردن دو بازیکن عنوان کرد: “من باید یک سنتر خط می‌زدم و عملکرد گلشید باعث این شد و آناهیس در اردن هم خوب نبود و متاسفانه باید بگویم درباره او زودتر تصمیم گرفته بودم.”

او در خصوص نخستین جلسه تمرین در تایلند گفت: “تمرین اول خیلی خوب نبود که طبیعی است چون ما خسته بودیم و هوا خیلی گرم بود و فضای تمرین تهویه خوبی نداشت. حمایت خوبی برای تمرین ما نشده بود. اما در کل راضی هستم چون تاکتیک‌هایمان را مرور کردیم. این نوع تمرینات برای نتیجه نیست برای آماده ماندن است.”

کاپوجیانی در خصوص نتیجه ایران در مسابقات کاپ آسیا گفت: “همان طور که بارها گفتم ما قدم به قدم پیش می‌رویم. ما تیم خوبی هستیم و ذهن‌مان را برای همان لحظه که هستیم آماده می‌کنیم و روی قدم‌هایمان تمرکز داریم. ما تیم ترسویی نیستیم و به تمام رقبا احترام می‌گذاریم. ما به اندازه رقبا تجربه نداریم اما یاد گرفتیم بازی به بازی پیش برویم. من از بازیکنانم می‌خواهم جنگنده باشند و وظایف‌شان را خوب انجام بدهند. باور دارم که آنها می‌توانند توانایی‌شان را خوب نشان دهند.”

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه