کاهش ۶۸۰ هزار تومانی سکه تمام بهار آزادی در بازار
کاهش ۶۸۰ هزار تومانی سکه تمام بهار آزادی در بازار
قیمت سکه تمام بهار آزادی در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا با کاهش روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس با افزایش ۱۶۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۳۰۹ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۵۴ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۹۳۷ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۳۱۱ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۳۳۵ تومان معامله شد. اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۴۸ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۱ هزار و ۵۰ تومان معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا ‌

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با کاهش ۵۸۵ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۵۰۱ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت ۶۷۰ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۲۴۸ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار به نرخ ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۶ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۷۳ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۷۳۲ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز ۱۰ میلیون و ۷۲۷ هزار تومان بوده است.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز هم با افزایش یک صدم درصدی ۱۹۹۲ دلار معامله شد.

Visits: 1