کاهش قیمت دلار و سکه در معاملات امروز بازار
کاهش قیمت دلار و سکه در معاملات امروز بازار
قیمت انواع سکه در جریان معاملات امروز بازار ارز و سکه کاهش یافت. ‌

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس با کاهش ۲۶۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۳۵۵ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۹۶ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۰ هزار و ۹۲۳ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۳۶۷ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۴۴۰ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۶۱ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۹۵۰ تومان معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا ‌

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با کاهش ۱۰۵ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۴۹۸ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت ۲۴۸ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۹۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با افت ۵۰ هزار تومانی، به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۶۰۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز ۱۰ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان بوده است.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز با کاهش ۷۷ صدم درصد، ۱۹۶۴ دلار قیمت‌گذاری شد.

Views: 1