کاهش قیمت انواع سکه در معاملات امروز
کاهش قیمت انواع سکه در معاملات امروز
قیمت انواع سکه در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس با کاهش ۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۳۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۴۸۷ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۶۶ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۳۸ تومان فروخته شد.

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۳ هزار و ۶۶۶ تومان معامله شد. اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۲۲۸ تومان ارزش‌گذاری شده است.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۰ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا ‌

امروز سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز به نرخ ۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افت ۸۰ هزار تومانی به قیمت ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با کاهش ۵۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با افت ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۱۹ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

Visits: 2