کاهش قیمت ارز و سکه در معاملات امروز بازار
کاهش قیمت ارز و سکه در معاملات امروز بازار
قیمت دلار در معاملات امروز سوم دی، نسبت به روز معاملاتی گذشته با کاهش مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۹۴۵ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۵۱ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۱۵ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۵۰ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۳۱۵ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک هفته گذشته کاهشی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار با افزایش ۱۶۰ تومانی روبرو شد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز با کاهش ۹۰ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۸۰۹ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیزبا کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۴۷۹ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۷۴۲ هزار تومان نرخ‌گذاری شد. نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، ۲۰۵۳ دلار است.

Visits: 3