کارت زردی که یک گل را برای استقلال خرید
کارت زردی که یک گل را برای استقلال خرید
محمد حسین مرادمند با اقدامی به موقع در همان ابتدای دیدار با صنعت نفت یک موقعیت خطرناک را از صنعتی‌ها گرفت.

به گزارش پابگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، در دقیقه ۵ دیدار روز گذشته و روی یک ضدحمله پس از بازپس‌گیری توپ در میانه میدان و پاس در عمق، حسین شنانی در آستانه تک به تک شدن با دروازه‌بان استقلال بود که مرادمند بازیکن صنعت را هرجور شده سرنگون کرد و یک کارت زرد را به جان خرید تا خطر جدی دروازه‌شان را تهدید نکند. برخوردی که البته با پاره شدن پیراهن بازیکن صنعت نفت همراه شد. نفتی‌ها به رهبری حکیم نصاری پس از این برخورد به سمت داور مسابقه حمله‌ور شدند و عقیده داشتند که بنیادی‌فر باید از کارت قرمز استفاده می‌کرد که عبدالله ویسی در کنار زمین تصمیم موعود بنیادی‌تر را تایید کرد و از بازیکنانش حواست تا با تمرکز روی‌کار خود به مسابقه ادامه بدهند.

او‌ همچنین در دیگر صحنه‌ها البته دست به عصا‌تر مقابل مهاجمین صنعت ایستاد و ارسال‌های بلند نفتی‌ها را به خوبی خنثی کرد. مرادمند که در فصل نقل و انتقالات به مدت دو فصل دیگر با آبی‌ها تمدید کرده در کنار آرمین سهرابیان زوج اصلی خط دفاع استقلال را تشکیل می‌دهند، زوجی که البته ایمان سلیمی را روی نیمکت می‌بیند تا این مثلث وظیفه اصلی حفاظت از دروازه استقلال را در کنار سید حسین حسینی داشته باشند.

استقلال با سه گل موفق شد تا صنعت را شکست بدهد و صدرنشین شود، شاگردان نکونام باید در دیدار بعدی خود بدون حضور هوادارانشان به مصاف ملوان در ورزشگاه آزادی بروند.

Visits: 1

  • منبع خبر : ورزش سه