پیش‌بینی صدر از مناظره‌های انتخابات/ نامزدها اخلاق را رعایت کنند
پیش‌بینی صدر از مناظره‌های انتخابات/ نامزدها اخلاق را رعایت کنند
رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری شورای وحدت، مناظره‌های تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را فرصت مناسبی برای شناخت بیشتر مردم از این افراد و برنامه‌هایشان دانسته و پیش‌بینی کرد «مصطفی پورمحمدی» نامزد مورد حمایت شورای وحدت چهره برتر این مناظره‌ها باشد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،سیدشهاب الدین صدر مناظره‌های تلویزیونی را فرصتی برای محک خوردن عیار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دانست و افزود: مردم می‌توانند در این مناظره ها به خوبی با برنامه‌های هر نامزد آشنا شده و میزان آگاهی و تسلط وی به امور مختلف اجرایی کشور و همچنین نوع تعامل و مواجه شدن آن ها با شرایط دشوار، انتقادات و سایر مسائل پیش بینی نشده را محک بزنند.

صدر اظهار داشت: برگزاری مناظره‌های تلویزیونی می‌تواند شور و نشاط انتخاباتی را افزایش داده و زمینه‌ساز مشارکت هر چه بیشتر مردم شود. معتقدم پورمحمدی پدیده اصلی مناظره ها خواهد بود زیرا وی علاوه بر تسلط جامع و کامل به زمینه های اجرایی کشورداری به دلیل سوابقش در وزارت کشور و سازمان بازرسی کل کشور، سخنوری زبردست بوده و دارای اشراف اطلاعاتی بالا و تیم مشاوره‌ای قوی است. علاوه بر این وی و اطرافیانش فاقد هرگونه حاشیه بوده و به همین دلیل در مباحثات احتمالی مطرح شده در مناظرات، دست بالا را خواهد داشت.

وی همه نامزدها را به رعایت اخلاق اسلامی در مناظرات دعوت کرد و از نامزدها خواست مصالح عالیه کشور و مردم را بر منافع شخصی مقدم دانسته و تاکید کرد: رئیس جمهور بعدی ایران وارث شهید ابراهیم رئیسی خواهد بود که نماد، فداکاری، خدمت و اخلاق محسوب می شد و از سوی دیگر هدف نهایی همه نامزدهای تایید صلاحیت شده، خدمت به ایران اسلامی و مردم شریف کشور است. به همین دلیل مردم با بصیرت کشورمان در روز ۸ تیر پای صندوق های رای حضور حداکثری داشته برگ زرین دیگری بر صفحات تاریخ کشور عزیزمان خواهد بود.

Views: 2