پرسپولیس:لیگ ایران در شرایط عادلانه شروع نمی شود
پرسپولیس:لیگ ایران در شرایط عادلانه شروع نمی شود
باشگاه پرسپولیس با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به بدون تماشاگر شدن دیدار هفته اول‌شان مقابل آلومینیوم واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد بدون تماشاگر شدن دیدار خانگی هفته نخست‌شان مقابل آلومینیوم آمده است: در حالی که رقبای پرسپولیس و بعضی تیم‌های خاص امکان بهره‌مندی از هواداران و تماشاگران خود برای ایجاد برتری را دارند، تیم فوتبال پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران، در همین شروع لیگ از حضور هواداران و از یکی از مهم‌ترین ابزار موفقیت خود محروم شد.

شایعات به حقیقت پیوست و به طور رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام شد؛ در بازی فردا نمی‌تواند از حضور تماشاگران خود و از مهمترین ابزار موفقیت و امتیاز میزبانی خود بهره‌مند باشد. پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی است و هواداران پرسپولیس که اکثریت هواداران فوتبال ایران را تشکیل می‌دهند، فعلا اجازه ندارند از حق طبیعی و قانونی خود برای حضور در ورزشگاه و همچنین حمایت از تیم محبوب خود بهره‌‌مند باشند. با شرایط فعلی در حالی که بعضی رقبای خاص ما از این امکان بسیار مهم برای ایجاد برتری بهره‌مند خواهند بود، مشخص نیست پرسپولیس و هوادارانش چه زمانی امکان دیدار با یکدیگر و بهره‌مندی از حق خود را خواهند داشت.

به این ترتیب لیگ حرفه‌ای ایران برای بازی افتتاحیه خود و همچنین مسابقات خانگی مدافع عناوین قهرمانی توانایی میزبانی از تماشاگران را ندارد. این مسئله متاسفانه به هیچ‌وجه در کنترل و اختیار باشگاه پرسپولیس قرار ندارد و قطعا به امتیازی برای رقبا بدل خواهد شد. با این شرایط، لیگ برتر در شرایط عادلانه و مساوات برگزار نخواهد شد.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه