پخش ۱۰ سریال خارجی جدید از شبکه تماشا تا پایان سال
پخش ۱۰ سریال خارجی جدید از شبکه تماشا تا پایان سال
۱۰ سریال خارجی جدید از شبکه تماشا تا پایان سال پخش می شود که برخی از آنها تولید سال ۲۰۲۳ هستند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از پایگاه خبری هنرآنلاین،شبکه تماشا ماموریت پخش مجموعه‌های تلویزیونی را برعهده دارد و می‌کوشد انتخاب سریال‌های جذاب، مفید و متنوع با کیفیت فنی مناسبی را در جدول پخش خود قرار دهد، به همین دلیل از مهر ماه برای مخاطبان خود مینی سریال های خارجی جدید را در نظر گرفته و تاکنون سریال های «ندای امید»، «لوپن ۱-۲»،« امپراطور اشک ها» پخش شده است.

شبکه تماشا این روزها در تدارک آماده سازی ۱۰ سریال جدید است که قرار است این سریال های جدید خارجی به صورت اختصاصی در جدول پخش ساعت ۲۳ گنجانده و تا پایان امسال روی آنتن باشند که از جمله آنها می‌توان به «درخشش دریا»، «کافر»، رستگاری»، «ادراک»، «اهالی گلابز و تفنگ ها»، «مندلورین ۳»،« کتاب بوبافت»، «آسوکا» و «پروفسور» اشاره کرد.

سریال «درخشش دریا» در ژانر اکشن، ماجراجویی و درام، محصول ۲۰۲۲ ترکیه با امتیاز ۶.۲ در سایت IMDB است. این سریال درباره آرمان زیست‌شناس جوانی است که به همراه دافنه، دوست سابقش و تیمی که دافنه جمع کرده است برای اکتشاف، سوار بر یک زیردریایی شده و به اعماق دریا می‌روند.

سریال «کافر» Godless به کارگردانی اسکات فرانک در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و درام با امتیاز ۸.۲ در سایت IMDB است. در این سریال جک اوکانل، میشل داکری، اسکات مک نایری، مریت ویور، توماس سنگستر، تانتو کاردینال، کیم کوتس، سام واترستون و جف دنیلز به هنرمندی پرداخته‌اند.

یک یاغی سنگدل به همراه دار و دسته اش به دنبال دستیار همکار خیانتکار سابقش می گردد و او را تا نزدیکی معدنی قدیمی که عده ای از زنان مسئول گرداندنش هستند تعقیب می کنند …

سریال «رستگاری» مینی سریالی جنایی، درام و رازآلود، محصول سال ۲۰۲۲ کشورهای انگلستان و ایرلند با امتیاز ۷.۲ در سایت IMDB است.

بازیگرانی چون پائولا مالکومسان، ابی فیتز، ایوان اوکانور، مو دانفورد، تادیا گراهام، کیث مک ارلین، شیوون مکسوینی و اسکات گراهام در سریال «رستگاری» به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان سریال «رستگاری» درباره کولت کانینگهام یک کارآگاه خصوصی است که تلاش می کند تا کار خود را به درستی انجام دهد و هیچوقت ناامید نشود. او جسد زنی جوان را کشف می کند که …

سریال« ادراک» سریالی جنایی، درام، رازآلود و مهیج، محصول سال ۲۰۱۲ کشور آمریکا، به کارگردانی کنت بیلر و مایکل سوسمن با امتیاز ۷.۵ در سایت IMDB است.

بازیگرانی چون اریک مک کورمک، ریچل لی کوک، کلی روان، ارجی اسمیت، لوار بارتون، اسکات ولف، برد رائو و جاناتان اسکارف در سریال «ادراک» به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال «ادراک» درباره یک دکتر روانپزشک عجیب و غریب به نام دنیل پیرس است که از دیدگاه منحصر به فرد خود برای کمک به دولت فدرال و حل پرونده های جنایی پیچیده استفاده می کند و …

سریال «اهالی گلابز و تفنگ ها» به کارگردانی کریشنا دی کی و راج نایدیمرو در سال ۲۰۲۳ ساخته شده و محصول کشور هند و در ژانر کمدی و جنایی با امتیاز ۷.۷ در سایت IMDB است.

در این سریال دولکر سلمان، راج کومار رائو، آدارش گوراو، گلشن دوایا، شریا دانوانتاری و ساتیش کاوشیک به هنرمندی پرداخته‌اند.

بعد از پخش ۲ فصل «مندلورین» شبکه تماشا فصل سوم این سریال را برای مخاطبان در نظر گرفته است.«مندلورین ۳» محصول سال ۲۰۲۳ آمریکا در ژانرهای اکشن فانتزی ماجراجویی با امتیاز ۷.۸ در سایت IMDB ساخته شده است، بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند عبارتند از پدرو پاسکال، کارل وترز، جانکارلو اسپوزیتو. کارگردان سریال خارجی «مندلورین ۳» جان فاورو است.

این سریال پنج سال بعد از سقوط امپراتوری و در زمان اجرای اولین دستورات فرمانروایی جدید را به تصویر می‌کشد.

سریال «کتاب بوباف» به کارگردانی رابرت رودریگز در سال ۲۰۲۱ ساخته شده و محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی با امتیاز ۷.۲ در سایت IMDB است. در این سریال تمورا موریسون، مینگ ناون و جنیفر بیلز به هنرمندی پرداخته‌اند.

این سریال اسپین آف از مجموعه «مندلورین» است.

سریال «آسوکا» به کارگردانی ریک فامویوا و دیو فیلونی در سال ۲۰۲۳ ساخته شده و محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی با امتیاز ۷.۶ در سایت IMDB است. در این سریال رزاریو داوسون، ناتاشا لیو بوردیزو، هایدن کریستنسن، ایوانا ساخنو، مری الیزابت وینستد و ری استیونسون به هنرمندی پرداخته‌اند.

پس از سقوط امپراتوری کهکشان، آسوکا تانو شوالیه سابق جدای، درباره تهدید تازه ای که متوجه یک کهکشان آسیب پذیر است تحقیق می کند.

سریال «پروفسور» Voskresenskiy محصول ۲۰۲۱ کشور روسیه با امتیاز ۷.۶ در سایت IMDB است. داستان سریال پیرامون آرکادی گولیروویچ یک پزشک متخصص کالبد شناسی است که در روند بررسی تحقیقات جرایم با پلیس همکاری می کند او به همراه دستیارش نوگل به روش های گوناگون با بررسی اجساد مقتولان به داده هایی می رسند که نقش کلیدی در حل معمای هر قسمت دارد. این مجموعه شباهت زیادی به مجموعه «شرلوک هلمز» دارد و می‌توان گفت به نوعی نسخه روسی آن قلمداد می شود.

سریال The Gold «طلا» به کارگردانی لارنس گوف و آنیل کاریا در سال ۲۰۲۳ ساخته شده است و محصول کشور انگلیس و در ژانر جنایی و درام با امتیاز ۷.۴ در سایت IMDB است. در این سریال هیو بونه ویل، جک لودن، ایمان الیوت، شارلوت اسپنسر و استفانی مارتینی به هنرمندی پرداخته‌اند. «طلا»، برگرفته از ماجرایی واقعی است و یکی از بزرگ ترین سرقت های تاریخ بریتانیا را روایت می کند: سرقت برینکس مت در سال ۱۹۸۳ که طی آن شمش طلایی به ارزش ۲۶ میلیون یورو به سرقت رفت.

شبکه تماشا در جدول پخش سریال های شرقی ساعت ۱۹ هم سه سریال جدید همچون «جا میونگ گو»، «امپراطور افسانه ها» و «لذت زندگی» را برای مخاطبان در نظر دارد و به زودی جزییات آنها رسانه ای می شود.

Views: 10