ویژه برنامه‌های تحویل سال سیما را کدام مجریان اجرا می‌کنند؟
ویژه برنامه‌های تحویل سال سیما را کدام مجریان اجرا می‌کنند؟
پدرام کریمی، امیرحسین مدرس، المیرا شریفی مقدم، حامد سلطانی و کامران تفتی از جمله مجریانی هستند که اجرای‌ آنها در ویژه برنامه‌های تحویل سال تلویزیون قطعی شده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،موفقیت برنامه‌های تحویل سال تا حد زیادی بستگی به مجری دارد که بر صندلی اجرا می‌نشیند. مجری محبوب می‌تواند مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند. از این جهت هر سال شبکه‌ها بر سر انتخاب موفق‌ترین مجری‌ها با هم رقابت دارند. امسال هم مجریان ویژه‌برنامه‌های شبکه‌ها تا حدودی مشخص شده‌اند.

شبکه یک

«ایران دوست داشتنی» ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک است. پدرام کریمی، امیرحسین مدرس، فلورا سام و محمد معتمدی مجریان این برنامه هستند.

پخش این برنامه در ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

شبکه دو

برنامه تحویل سال شبکه دو، «شب عیدی» نام دارد. اجرای این ویژه برنامه را المیرا شریفی مقدم، وحید رونقی و مجید یحیایی بر عهده دارند.

شبکه سه

ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه با اجرای حامد سلطانی روی آنتن خواهد رفت. حامد سلطانی سال گذشته هم مجری سال تحویل شبکه سه بود. این برنامه قرار است در روز های پایانی سال از شبکه سه پخش شود.

شبکه چهار

این شبکه نیز برای تحویل سال برنامه ای با فضای نوروزی کشورهای همسایه دارد.

شبکه نسیم

ویژه برنامه تحویل سال شبکه نسیم با اجرای فرزاد حسنی از این شبکه پخش خواهد شد. البته هنوز حضور این مجری قطعی نشده است. چون او همزمان در رادیو هم اجرا دارد و ممکن است اجرای حسنی در شبکه نسیم منتفی شود.

شبکه تهران

ویژه برنامه تحویل سال شبکه تهران با اجرای کامران تفتی روی آنتن می‌رود.

Views: 11