وصل گاز روستا‌های فارس بعد از انفجار در خطوط لوله در کمترین زمان ممکن
وصل گاز روستا‌های فارس بعد از انفجار در خطوط لوله در کمترین زمان ممکن
مدیر عامل شرکت گاز فارس گفت: با تلاش شبانه‌روزی و مجدانه همکاران، گاز روستا‌های مجاور محل وقوع انفجار در شهرستان‌های سرچهان، بوانات و صفاشهر که دچار قطعی گاز شده بودند در کمترین زمان ممکن به شبکه گاز وصل شدند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،علی اکبر میدانشاهی گفت: علی‌رغم انجام اقدامات خرابکارانه در خطوط لوله گاز در شهرستان خرم بید به قصد آسیب رساندن به شبکه گاز خوشبختانه با همکاری و هماهنگی تمامی نهاد‌ها و سازمان‌ها، وضعیت خطوط آسیب‌دیده در کمترین زمان ممکن به شرایط عادی باز گشت. 

او ادامه داد: با تلاش مستمر همکاران شرکت گاز استان، از زمان بروز حادثه هماهنگی با مسئولین شهرستانی برای جایگزین کردن سوخت مایع و پیش بینی‌های لازم انجام شد و با برنامه ریزی‌های انجام شده در کمترین زمان گاز منازل روستائیان مجاور خط انتقال با استفاده از نیرو‌های متخصص راه اندازی و خدمات لازم به مشترکین ارائه شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همکاران، تصریح کرد: اکنون در تمام نقاط استان، به لطف خداوند و تلاش جهادی کارکنان متخصص در یک عملیات کم نظیر خوشبختانه شبکه گاز کاملاً متعادل و پایدار است.

Visits: 2