وزیر کشور: مهندسی انتخابات؛ کلیدواژه دشمن برای کاهش مشارکت مردم است
وزیر کشور: مهندسی انتخابات؛ کلیدواژه دشمن برای کاهش مشارکت مردم است
وزیر کشور بابیان اینکه تلاش برای مشارکت پررنگ در انتخابات، جهاد سیاسی است، گفت: مهندسی انتخابات، کلیدواژه دشمن برای کمرنگ کردن مشارکت سیاسی مردم است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، احمد وحیدی وزیر کشور روز جمعه در دیدار با طلاب و روحانیون استان البرز و شهر در کرج در جریان دومین سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به استان البرز، اظهارکرد: انتخابات یکی از میدان‌ها و جبهه‌های مهم پیش روی ماست که باید در آن تلاش کنیم تا حضور مردم پای صندوق های رای پررنگ باشد.

وحیدی با اشاره به الگوگیری نهضت‌های مقاومت اسلامی منطقه از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی،خاطرنشان کرد: اقتدار جمهوری اسلامی ایران و پیروزی های راهبردی که جبهه مقاومت اسلامی علیه جنایتکاران و مستکبران جهانی بدست آورده همگی تحت تاثیر هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری بوده است.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به محل امید و ‌نقطه اتکای ملت‌های آزادایخواه جهان تبدیل شده است، افزود: اجازه معطلی و کم گذاشتن نداریم و باید در همه عرصه ها از جمله جهاد علمی، اقتصادی و تبیین و جهاد سیاسی که مولفه آن تلاش برای مشارکت پررنگ در انتخابات است را با جدیت دنبال کنیم.

وزیر کشور القای ناکارآمدی دولت و نظام را از دیگر دسیسه‌های دشمنان دانست و تصریح کرد: دولت با همه توان در خدمت مردم است، همین امروز رییس جمهور بلافاصله پس از بازگشت از مسکو در سفر استانی در جمع مردم البرز حضور یافته و شبانه روز برای حل مسایل کشور و مردم تلاش می کند، کجا چنین رییس جمهوری سراغ داشته اید؟‌ رییس جمهور به طور جدی به دنبال پیاده سازی و اجرای سیاست های رهبر معظم انقلاب در کشور است که برای پیشبرد امور کشور و حل مسایل بسیار راهگشا و کلیدی هستند.

وحیدی ‌در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات طوفان الاقصی اشاره کرد و افزود: حضور سراسیمه مقامات آمریکایی در تل آویو نشان از نگرانی عمیق آنها از تحولات در منطقه دارد؛ در همین ۲ ماه اخیر علاوه بر رییس جمهور شاهد حضور چهار باره وزیر دفاع و رییس سیا و مشاور امنیت ملی و معاون رییس جمهور آنریکا در تل‌آویو بوده ایم، آنها بسیار نگران هستند و نگرانی شان تنها به خاطر غزه نیست بلکه آنها نگران اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران در منطقه و معادلات بین المللی هستند.

Views: 1