وداع پرشور مردم شیراز با شهدای حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع)
وداع پرشور مردم شیراز با شهدای حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع)
آئین تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی روز یکشنبه حرم شاهچراغ(ع) با حضور گسترده مردم شیراز در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، آئین بدرقه و تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی روز یکشنبه به حرم حضرت احمد بن موسی(ع) از ساعتی پیش با حضور گسترده مردم شیراز آغاز شده است.

شهید غلام عباس عباسی از خدام حرم و شهید محمد جهانگیری از نیروهای امنیتی در جریان حمله تروریست به حرم شاهچراغ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

این مراسم با استقبال پرشور مردم قدرشناس شیراز از میدان شهدا به سمت حرم حضرت احمد بن موسی(ع) در جریان است.

شیراز فرزندانش را در آغوش می‌گیرد

مردم شیراز با وجود گرمای هوای تابستانی در بیست و پنجمین روز از مرداد ماه، وداع گرم و شورانگیزی با فرزندان خود دارند و آن ها را به سمت حرم برادر حضرت رضا(ع) رهسپار می کنند.

مردم با در دست داشتن نوشته هایی همچون “تا آخر ایستاده ایم” و ” انقلاب اسلامی چون کوه استوار” اعلام انزجار خود را از اقدامات کور تروریستی گروه های تکفیری و ایادی استکباری اعلام کردند.

مطالبه پاسخ پشیمان‌کننده به آمرین و عاملین جنایت تروریستی

شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خواستار پاسخ قاطع و پشیمان کننده به تمامی عاملین و آمرین این جنایت تروریستی شدند.

به گفته فرمانده سپاه فجر استان فارس شبکه هدایت کننده تروریست حرم شاهچراغ مرتبط با کشورهای اسلامی است و به چند کشور ارتباط دارد که مشخص است و تا امروز ۱۱ نفر از عوامل، مرتبطین و مظنونین بازداشت شده اند و خانه امن آن ها کشف شده است.

تو یقینا انسان نیستی…

نوشته‌ای در میان جمعیت خودنمایی می‌کند: حریم امن الهی را ناامن می‌کنی، داغ فرزندی را به دل مادرش می‌گذاری، از کشتن همنوع بی‌گناه خود لذت می‌بری، تو یقینا انسان نیستی، لعنت خدا بر تو و هر آنکه مثل تو می‌اندیشد، مرگ بر داعش

آه از غمی که تازه شود با غمی دیگر

گویی همین دیروز بود که در آبان ماه ۱۴۰۱ مردم شیراز ۱۳ تن از برادران و خواهران و فرزندان خود را در این مسیر بدرقه کردند، امروز نیز ۲ خادم حرم اهل بیت به سوی مضجع شریف برادر امام رضا(ع) می‌روند.

ما ملت شهادتیم، این شاه کلیدی است که دشمن پس از ۴ دهه حاضر به قبول آن نیست و معنی جمله پیر انقلاب را که “بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می‌شود” را درک نمی‌کند.

Visits: 4