هشت هزار داوطلب کهگیلویه و بویراحمدی در آزمون استخدامی شرکت می کنند
هشت هزار داوطلب کهگیلویه و بویراحمدی در آزمون استخدامی شرکت می کنند
رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزمون هشت هزار و ۵۳۱ داوطلب استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،یونس محمودزاده روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار کرد: تعداد داوطلبان استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی در استان ۱۳ هزار و ۸۱ نفر هستند که از این تعداد هشت هزار و ۵۳۱ داوطلب در حوزه‌های آموزش و پرورش و چهار هزار و ۵۵۰ نفر در حوزه‌های امتحانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان در این آزمون شرکت می‌کنند.

وی افزود: در سه شهرستان کهگیلویه، گچساران و بویراحمد ۴۲ حوزه امتحانی آموزش و پرورش برای برگزاری آزمون استخدامی اموزگار ابتدایی و استثنایی تدارک دیده شده است.

محمودزاده ادامه داد: از این تعداد ۱۵ حوزه امتحانی در شهرستان کهگیلویه، ۱۲ حوزه در گچساران و ۱۵ حوزه دیگر هم در شهرستان بویراحمد آماده برگزاری این آزمون است.

رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در حوزه‌های امتحانی آموزش و پرورش در شهرستان بویراحمد ۲ هزار و ۷۴۶ نفر، گچساران ۲ هزار و ۷۲ نفر و در شهرستان کهگیلویه سه هزار و ۷۱۳ نفر روز جمعه ۱۸ اسفندماه جاری در این آزمون با هم به رقابت می‌پردازند.

وی تاکید کرد: از مجموع داوطلبان شرکت کننده در حوزه‌های امتحانی آموزش و پرورش در این سه شهرستان ۶ هزار و ۳۷۳ نفر زن و ۲ هزار و ۱۵۸ نفر مرد است.

محمود زاده عنوان کرد: این آزمون با کمک دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

رئیس اداره سنجش اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع ۱۳ هزار و ۸۱ نفر داوطلب هم استانی شرکت کننده در این آزمون ۹ هزار و ۵۲۳ نفرزن و بقیه مرد هستند.

Visits: 2