نوروز ۱۴۰۳ شاهد ترددهای ایمن تری در محورهای فارس خواهیم بود
نوروز ۱۴۰۳ شاهد ترددهای ایمن تری در محورهای فارس خواهیم بود
مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: با توجه به اجرا و افتتاح افزون بر ۳۵۰ کیلومتر راه در این استان از جمله آزادراه ۲۱۰ کیلومتری شیراز – اصفهان، امسال شاهد تردد ایمن تر هموطنان در محورهای مواصلاتی این استان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،محمودرضا طالبان افزود: در استان فارس و شهر شیراز به دلیل وجود جاذبه‌های گردشگری تاریخی، طبیعی و زیارتی همه ساله شاهد حضور تعداد زیادی از هموطنان در این استان هستیم که این مساله سبب افزایش تردد خودروها در راههای این استان می شود.

وی ادامه داد: تمام ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در فارس با همفکری و همدلی می‌کوشند که در کنار سایر دستگاه‌های خدمات رسان، خدماتی بهتر و مطلوب تر ارائه و فضایی ایمن تر برای انجام سفرهای نوروزی فراهم کنند.

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان فارس گفت: معتقدیم هر اقدامی که می تواند به افزایش رضایتمندی مردم و مسافران نوروزی و کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای منجر شود باید انجام شود.

طالبان افزود: با توجه به افتتاح پروژه آزادراه شیراز – اصفهان، بخشی از بزرگراه جهرم لار، محور فراشبند – کازرون و دیگر راه‌های اصلی و فرعی در سال جاری، انتظار داریم که شرایط تردد مسافران در نوروز پیش رو تسهیل شود و در مقایسه با سنوات گذشته شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای و تلفات ناشی از آن باشیم.

وی اظهار کرد: مجموعه وزارت راه و شهرسازی با تمام توان و قوا در استان تلاش خواهند کرد که با حضور در کنار مردم و ارائه خدمات رسانی شبانه روز به آنها، تعطیلات خوبی را برای همه هموطنان رقم بزنند.

Views: 2