نقشه جنگ جهانی علیه نهاد خانواده تهیه شده است
نقشه جنگ جهانی علیه نهاد خانواده تهیه شده است
امام جمعه سوق گفت: زمانی که اجزای این بازی را در کنار یکدیگر قرار می‌دهیم، به یک تصویر مخدوش اما هدفمند می‌رسیم! این همان نقشه جنگ جهانی علیه نهاد خانواده است که در اتاق‌های فکر، نهادهای رسمی و امنیتی آمریکا و برخی کشورهای اروپایی تهیه شده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مهدی کیانی‌اصل در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سوق اظهار کرد: در اتحادیه اروپا، کشورهای مجارستان و لهستان، صرفاً به اتهام عدم پذیرش الگوواره‌های دستوری پارلمان اروپا در خصوص پذیرش سبک زندگی همجنس‌گرایان و دیگر گروه‌های منحرف جنسی، از دریافت کمک‌های مالی اتحادیه اروپا محروم می‌شوند و حتی طبق شواهد و مستندات موجود، کشورهای مسلمان نیز از سوی برخی نهادهای سازمان ملل متحد بابت به رسمیت شناختن حقوق گروه‌های منحرف جنسی و لزوم عدم جلوگیری از فعالیت آزادانه آنها تحت فشار قرار می‌گیرند.

وی گفت: زمانی که اجزای این بازی را در کنار یکدیگر قرار می‌دهیم، به یک تصویر مخدوش اما هدفمند می‌رسیم! این همان نقشه جنگ جهانی علیه نهاد خانواده است که در اتاق‌های فکر، نهادهای رسمی و امنیتی آمریکا و برخی کشورهای اروپایی تهیه شده و به‌صورتی غیر اعلامی اما محسوس در حال اجراست جهان عاری از اخلاق و معنویت، فضای مناسبی برای بهره‌کشی از انسان‌ها و حاکمیت هوا و هوس است.

ضربات سهمگین سربازان گمنام امام زمان علیه السلام بر پیکر دشمن

وی در ادامه گفت: از همه مجاهدان عرصه امنیت و اقتدار کشور اعم از نیروهای مسلح و دستگاه‌های اطلاعاتی تشکر و تقدیر کنیم و برایشان توفیقات بیشتر همراه با تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و آسیب‌ها را داریم. به سربازان گمنام امام زمان علیه السلام درود می‌فرستیم و جهاد مقدس آنان را از صمیم جان ارج می‌نهیم و قدر می‌دانیم.

موضع شفاف ایران درباره حوادث آذربایجان و ارمنستان

این خطیب جمعه ادامه داد: مواضع ایران در بحران قفقاز جنوبی مبتنی بر چهار اصل است
اصل اول: همه‌ی سرزمین‌های آذربایجان که به‌وسیله‌ی ارمنستان [در دهه ۹۰ میلادی] تصرّف شده، باید آزاد بشود.

اصل دوم: باید امنیت ارامنه‌ای که در سرزمین‌های آزادشده ساکن هستند، محفوظ باشد.

اصل سوم: مرزهای بین‌المللی به‌هیچ‌وجه نباید تغییر کند.

اصل چهارم: تروریست‌های تزریقی به جبهه جنگ به‌هیچ‌وجه نباید در نزدیکی مرزهای ایران مستقر شوند. در صورت عدم تمکین، قطعاً برخورد خواهد شد.

وی افزود: هیچ یک از خطوط قرمز ایران تاکنون شکسته نشده است. سران رژیم باکو نیز سه سال است با وجود رجزخوانی‌های متعدد جرأت نکردند به ترکیب مرزهای بین‌المللی دست یازی کنند. زیرا نیروهای مسلح ایران نظیر دهه ۹۰ میلادی آماده تأدیب کشورهایی هستند که تغییر مرزهای بین‌المللی را در شمالغرب ایران در سر می‌پرورانند.

سفر انصارالله به ریاض؛ تن دادن عربستان به شکست در یمن

تهدید هسته‌ای که نتانیاهو در مجمع عمومی رسماً علیه ایران مطرح نمود، مغایر با قوانین و مقررات حقوق بین‌الملل است. این مسأله هم از جهت تهدید هسته‌ای یک کشور مستقل و هم از جهت ماهیت تأسیسات هسته‌ای از اهمیت برخوردار است.طبق نظر دیوان در حقوق بین‌الملل عرفی یا قراردادی هیچ قاعده‌ای صراحتاً تهدید به استفاده یا استفاده از سلاح هسته‌ای را مجاز ندانسته است.

مشکل اصلی این رژیم در حمله نظامی به ایران نیست بلکه به مرحله بعد از حمله بر می‌گردد که مطمئن هست اگر دست از پا خطا کند اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد
بزرگترین تبلیغ براى اسلام، شاید همین باشد که ما چهره‌ى پیامبر اسلام را براى عالم روشن کنیم و بسیار بجاست قبل از آنکه دشمنان و مخالفان، با روشها و شیوه‌هاى فرهنگى و هنرى پیچیده‌ى خود، چهره‌ى آن بزرگوار را در اذهان مردمِ بى‌خبرِ عالم مخدوش کنند، مسلمانانِ هنرمند و مطلع و وارد به شیوه‌هاى گوناگون در عالم، با بیان و تبلیغ و تبیین راجع به آن شخصیت معظّم و مکرّم، کار علمى و فرهنگى و هنرى و تبلیغى بکنند. این‌ها کارهاى لازمى است.

وی افزود: با اندکی تأمل در اقتضائات این عصر و زمان و صدور فتوای رهبر معظم انقلاب درباره فریضه قطعی و فوری جهاد تبیین به‌خوبی می‌توان دریافت که شرایط زمانه ما، تا چه میزان با زمانه ولایت امام صادق علیه السلام شباهت دارد.

این مسئول ادامه داد: هر جهادی، مجاهد خودش را اقتضاء می‌کند. همان‌طورکه عرصه جنگ سخت و جهاد نظامی، رزمنده‌ای می‌خواهد که بتواند با سلاح و خمپاره و توپ بجنگد؛ سایر عرصه‌های جنگ هم همین ویژگی را دارد. از اقتضائات مهم این همسانی در ضرورت جهاد تبیین، وجود مجاهدانِ مختص این عرصه از جهاد است. اگر مجاهدی نباشد، جهادی هم شکل نمی‌گیرد. از این رو یکی از مهم‌ترین اقدامات امام صادق علیه السلام، تربیت مجاهدان عرصه جهاد تبیین بود.

وی گفت: طبق بیان مرحوم شیخ مفید، امام صادق علیه السلام حدود چهار هزار شاگرد داشتند. هشام شمشیر و پولی ندارد، اما روشنگری می‌کند، مبانی فکری جامعه را اصلاح می‌کند، طاغوت‌ها از این‌ها می‌ترسیدند وگرنه اگر یک نفر آهسته بیاید و آهسته برود کسی به او کار ندارد و حکومت‌ها از چنین آدم‌های احساس خطر نمی‌کنند.

کیانی اصل افزود: باید گفت هدف و مأموریت اصلی انبیاء و ائمه علیهم السلام، تحقق‌بخشیدن به همین زیست انسانی است. از این رو تمام توصیه‌های حضرات معصومین علیهم السلام به‌ویژه امام صادق سلام الله علیه حول محور این حقیقت بیان شده است که به برخی از عمده‌ترین توصیه‌ها اشاره می‌شود. توجه به قرآن، ولایت‌مدارى‌، ترک گناه، عمل شایسته و اخلاق بایسته‌، رسیـدگى به خانواده، خدمت به مردم‌.

وی همچنین در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: وقف دارای آثار اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است، گسترش فرهنگ وقف موجب فقر زدایی و کاهش فاصله طبقاتی است، وقف نتیجه انقطاع از مال دنیا و ایمان عمیق به خداوند تبارک و تعالی است انسان واقف در واقع مومن و بخشنده‌ای است که وظیفه خود را به درستی درک کرده و آن را انجام داده است
یکی از انواع وقفها وقف برای مدارس و حوزه های علمیه است که انشاء مردم شریف ما که سابقه زیادی در وقف دارند در این زمینه هم واقف باشند.

Visits: 1