نظامیان صهیونیست در کمین نیروهای مقاومت فلسطین به دام افتادند
نظامیان صهیونیست در کمین نیروهای مقاومت فلسطین به دام افتادند
گروهی از نظامیان صهیونیست که قصد نزدیک شدن به نوار غزه را داشتند، در کمین رزمندگان مقاومت گرفتار شدند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه «المیادین»، صبح امروز (یکشنبه)، خبر داد نیروهای مقاومت فلسطین موفق شده‌اند گروهی از نظامیان صهیونیست را غافلگیر کنند.

شبکه «المیادین» به نقل از خبرنگار خود در اراضی اشغالی فلسطین خبر داد یک گروه از نیروهای پیاده‌نظام رژیم صهیونیستی در «صوفا» شرق رفح در کمین نیروهای مقاومت به دام افتادند.

این شبکه لبنانی در ادامه اضافه کرد این گروه بعد از ۳ ساعت درگیری شدید با رزمندگان مقاومت مجبور به عقب‌نشینی از رفح شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی، جمعه‌شب هفته گذشته نیز در پی صدور دستور «توسعه عملیات زمینی» قصد ورود محدود به نوار غزه را داشت که با آتش نیروهای مقاومت فلسطین مواجه شد.

«کتائب القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرده بود نیروهای مقاومت به محض نزدیک شدن خودروهای زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به نواز غزه آن‌ها را هدف قرار داده‌اند.

«موسی ابومرزوق» عضو ارشد دفتر سیاسی حماس، روز گذشته، در گفت‌‌و‌گو با خبرگزاری «اسپوتنیک» در این باره گفته بود زمانی که عملیات نظامی اسرائیل ناموفق باشد، آن‌ها اعلام می‌کنند که این حمله عملیات زمینی رسمی نبوده است.

Visits: 1