نحوه بکارگیری نیروی انسانی در پروژه‌های بزرگ کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
نحوه بکارگیری نیروی انسانی در پروژه‌های بزرگ کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه، تقویت انسجام اجتماعی در استان و بهره گیری حداکثری از ظرفیت نیروهای انسانی استان دستورالعمل به کارگیری نیروی در مراکز تولیدی-صنعتی بزرگ مقیاس در شوراهای قانونی بالادستی استان مصوب و ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، مرادعلی پیوند در خصوص جذب نیروی انسانی در کارگاه ها و مراکز بزرگ مقیاس صنعتی در استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی گچساران و میدان گازی مختار گفت: مصوب شد که در جذب نیروی انسانی ۷۰ درصد بومی شهرستان و منطقه محل استقرار واحد صنعتی و ۳۰ درصد بقیه به طور مساوی به دو حوزه دیگر بومی باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: شهرستان های گچساران و باشت یک منطقه، کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده یک منطقه و بویراحمد، دنا و مارگون یک منطقه بومی تعریف شده‌اند.

وی عنوان کرد: کمیته ای در معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری با مسئولیت مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری و حضور نهادهای نظارتی مرتبط، نظارت بر حسن اجرای این مصوبه را در سطح استان بر عهده خواهند داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این مصوبه متعلق به همه مراکز صنعتی- تولیدی بزرگ مقیاس استان است و برای کارگاه‌های کوچک بخش خصوصی موضوعیت ندارد.

پیوند در خصوص برخی اعتراضات در مورد محدودیت ثبت‌نام در پتروشیمی گچساران گفت: بر اساس رایزنی صورت گرفته و مصوبات استانی همه داوطلبان پتروشیمی گچساران بدون در نظر گرفتن سوابق بیمه ای و یا کار در پتروشیمی با حفظ سهیمه بومی منطقه می‌توانند ثبت‌نام کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بر رعایت سهمیه ایثارگران در این به کارگیری ها تاکید کرد و افزود: کمیته مزبور می بایست بر حسن اجرای این مهم نظارت و گزارش آن را ارائه دهد.

Visits: 1