ملی‌پوش تفنگ در انتظار صدور ویزای باکو
ملی‌پوش تفنگ در انتظار صدور ویزای باکو
ویزای یکی از تیراندازان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان باکو هنوز صادر نشده است.

به گزارش پایگاه خبری باویز به نقل از ورزش سه ، مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان از ۲۲ مرداد تا ۱۰ شهریور به میزبانی باکو آذربایجان انجام می‌شود. تیم ملی تیراندازی ایران با ترکیب ۲۱ ورزشکار روز گذشته راهی این مسابقات شد ولی هنوز ویزای پوریا نوروزیان که نامش در لیست ورزشکاران اعزامی قرار داشت صادر نشده است. 

پوریا نوروزیان درباره صادر نشدن ویزایش برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان گفت: هنوز ویزای من صادر نشده است. دلیل آن را نمی‌دانم. مشکل از سمت ما و فدراسیون نیست و باید از سوی باکو حل شود. 

او در پاسخ به این سوال که آیا مشکل حل خواهد شد؟ گفت: فدراسیون دو روز است که تلاش می‌کند تا این مشکل رفع شود. صحبت‌هایی هم شده است و باید ببینیم نتیجه چه خواهد شد. هنوز تا زمان شروع مسابقات زمان وجود دارد و امیدوارم من هم به تیم اضافه شوم.

نوروزیان در مورد اهمیت مسابقات قهرمانی جهان گفت: در این مسابقات سهمیه المپیک توزیع می‌شود و خیلی برای ما مهم است‌. از یک طرف قهرمانی جهان تمرین خوبی برای بازی‌های آسیایی است و از طرف دیگر هر ورزشکار شانس کسب سهمیه المپیک دارد. البته که اکنون باکو این شانس را از من گرفته ولی امیدوارم مشکل حل شود، سریعتر به باکو برسم و برای مسابقه آماده شوم.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه