معرفی نفرات برتر چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی کهگیلویه و بویراحمد

کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری شباویز، نفرات برتر چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی کهگیلویه و بویراحمد دیروز( شانزدهم تیرماه ۱۳۹۸)مشخص و معرفی شدند.

در قسمت برادران نفرات برتر رشته های مختلف به این ترتیب می باشد: در رشته تحقق به ترتیب آقایان علیرضا مسیح پور، حامد نجاتی و سید رضا رضوی حائز رتبه اول تا سوم شدند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم آقای حسین دست یافته حائز رتبه اول شدند. و در رشته حفظ پنج جزء آقای حافظ علی نژاد حائز رتبه اول شدند. در رشته حفظ ده جزء قرآن کریم به ترتیب آقایان روح الله حبیبی مقدم و هوشنگ رازی پور حائز رتبه اول و دوم شدند.

در رشته اذان به ترتیب آقایان روح الله کمالی، سعید جان افزاءیان و جواد دستخون حائز رتبه اول تا سوم شدند.

در رشته دعا خوانی به ترتیب آقایان محمود اسماعیلی، مهدی رضایی و محمود عبدی حائز رتبه اول تا سوم شدند.

در رشته ترتیل به ترتیب آقایان مهدی شعبانی، مجتبی ضرغامی و حسین پورحسینی حائز رتبه اول تا سوم شدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کهگیلویه و بویراحمد
اسرائیل همچون ویروس منحوس کرونا محکوم به شکست است

اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت جنایات اسرائیل غاصب، هم‌وطنان روزه‌دار و آزادی‌خواهان سراسر جهان را به استماع فرمایشات مهم رهبر معظم انقلاب در ظهر جمعه دوم خرداد ماه از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دعوت می‌کند.

بقاع متبرکه
جنتی پور: توزیع روزانه یک هزارماسک درسطح استان_ اجرای طرح دستان مهربانی با توزیع بیش از ۷۰۰ بسته

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک ایام ماه رجب وعید نوروز گفت: هرساله در ایام نوروز طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه با حضور روحانیون اعزامی از قم و در قالب ویژه برنامه‌های معرفتی و استقبال از زائران برگزار می‌شد اما متاسفانه امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا که در سراسر دنیا و کشور فراگیر شده همه برنامه‌های نوروزی بقاع متبرکه نیز به تبعیت از مصوبات ستاد ملی کرونا در کشور تعطیل شد.

بقاع متبرکه
در نوروز ۱۳۹۹ به دلیل بیماری کرونا نیز در هیچ بقعه متبرکه‌ای اسکان و پذیرش زائر نداریم

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال به دلیل بیماری کرونا نیز در هیچ بقعه متبرکه‌ای اسکان و پذیرش زائر نداریم .