معاون استاندار فارس: شهید رییسی، به تمام معنا ولایتمدار بود
معاون استاندار فارس: شهید رییسی، به تمام معنا ولایتمدار بود
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: شهید آیت الله رییسی به تمام معنا یعنی هم در عمل و هم زبان ولایتمدار بود و در این زمینه به الگویی برای همگان تبدیل شد و پرچم ایثار و نثار جان در راه ولایت را در سرزمین بزرگ ایران اسلامی برافراشت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،اسماعیل قزل سفلی، دوشنبه در جمع پزشکان و کادر درمان بیمارستان نمازی شیراز افزود: طی روزهای گذشته ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی شاهد بدرقه میلیونی و مثال زدنی خادم الرضا و همراهان شهیدش بودند که در زمره نمادهای تسریع و تسهیل کار مردم بسیار مهم و با ارزش فداکاری صادقانه خدمت بی منت به مردم کشورمان قرار دارند.

وی ادامه داد: حافظه تاریخی مردم و ملت بزرگ ایران در گذشته نیز شاهد اینگونه حوادث و رخدادها از جمله حوادث هفتم تیر و هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت شهیدان رجایی، باهنر و شهید بهشتی بوده است.

او اظهار کرد: همانگونه که آن حوادث در آن مقطع با الطاف خداوند باعث همدلی، همبستگی، اتحاد و وحدت بین مردم شد، در این مقطع نیز شاهد « همدلی و اتحاد خواهیم بود که گوشه‌ای از آنرا در جریان برگزاری آیین های تشییع پیکر مطهر شهدای خدمت دیدیم و مردم خادمان خویش را به نیکی بدرقه کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: سبک مدیریت سید الشهدا خدمت شهید آیت الله رییسی به گوهر تقوا و اخلاص مزین بود و یک زیست تراز انقلاب اسلامی در حوزه مدیریتی را به نمایش گذاشت و برای آحاد شیفتگان به خدمت بی منت به مردم معنا و مفهوم بخشید.

قزل سفلی ادامه داد: مختصات زمینی که شهید رییسی تحویل گرفت چه بود؟ شیوع کرونا با ۷۰۰ کشته در روز، کارخانه‌های تعطیل و نیمه تعطیل، سیاست خارجی گره خورده در برجام و زمین خوره از برجام، ارتباط قطع شده با شرق و کشورهای همسایه‌ها، سیاست خلاصه شده در غربی که مانند همه تاریخش بدعهد بوده، عدم همراهی دیپلماسی با میدان و خزانه‌ای که خالی بود اما او (شهید رییسی) با سه کلمه توکل، اخلاص و اراده به میدان آمد.

وی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند که ‘ما در این دولت نشنیدیم که کسی بگوید اختیار نداریم’، صدای واحدی از جمهوری اسلامی به دنیا مخابره شد و میدان و دیپلماسی با هم همراه شدند، میز ریاست شهید رییسی خدمت در پهنه جغرافیای ایران اسلامی شد و کرسی استراحت او صندلی هواپیما در هنگام بازگشت از ماموریت ها بود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

پیکر خادم الرضا(ع) و سید محرومان شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی با مشایعت تاریخی ملت ایران در خطه خورشید و در مشهدالرضا، شهر شهادت، در رواق «دارالسلام» حرم علی بن موسی الرضا(ع) و در آغوش سلطان مهربانی‌ها و ضامن آهو به خاک سپرده شد و آرام گرفت.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند.

Visits: 1