مسوولانی که نمی‌دانند ۱۰ ساعت قطعی تلفن و اینترنت یعنی چه؟
مسوولانی که نمی‌دانند ۱۰ ساعت قطعی تلفن و اینترنت یعنی چه؟
امام جمعه چاروسا از کم کاری مسوولان و دستگاه‌های مختلف نسبت به این بخش به شدت انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام علی حیدر حیدرخواه امام جمعه قلعه رئیسی در خطبه های نماز جمعه این شهر با دعوت همگان به رعایت تقوی الهی بیان کرد: مهمترین پیام بازدید مقام معظم رهبری از دستاوردهای هوا فضای سپاه و رونمایی از موشک های جدید، ایران قوی بود که با درایت رهبری حکیم و هوشمندانه و متبحرانه توانست کسانی که چشم طمع به این سرزمین دارند را ساکت کند.

وی به روز بسیج اشاره و تصریح کرد: بسیج یعنی در میدان بودن، حاضر در همه صحنه‌ها از صحنه دفاع مقدس تا دفاع در عرصه های سیاسی فرهنگی اقتصادی و جهاد تبیین است مهمترین نماد بسیج امروز اخلاص در ولایت مداری و پیشقدم بودن در اقامه نماز که نشانه مؤمنان بعد از قدرت یافتن است.

امام جمعه قلعه رئیسی تاکید کرد: آتش بس نشانه شکست رژیم غاصب و جعلی رژیم صهیونیستی است، چرا که به هیچکدام از اهدافی که برای حملات ددمنشانه هوایی و زمینی خود بیان می‌کرد نرسید و این اراده مقاومت بود که در مذاکرات آتش بس موقت غالب شد. قطعا بعد از این آتش بس آتش اختلافات داخلی در میان یهودیان غاصب بیشتر خواهد شد و بعد از آتش بس اراده و روحیه گذشته را برای ادامه جنگ نخواهند داشت. 

وی ادامه داد: پیام قطعی تلفن و اینترنت و همچنین برق در هفته گذشته ضعف مدیریت استان و شهرستان است، چون دلیل اصلی این قطعی ها عدم هماهنگی بین دستگاه ها است پتروشیمی باعث قطع برق می شود و مخابرات از قطعی تلفن و اینترنت خبر ندارد.

حیدرخواه خاطرنشان کرد: چرا مسؤولان برای وقت مردم کسب مردم آموزش مردم ارزش قائل نیستند؟ می دانید ۱۰ ساعت قطعی تلفن و اینترنت در دو روز آن هم در وقت اداری از ساعت ۹ تا ۱۴ و ۱۶ یعنی چه؟ یعنی فلج شدن بهداشت و درمان یعنی تعطیلی ادارات، ضربه به آموزش دریغ از یک عذر خواهی خشک و خالی. این ها به امید مردم به زحمات دولت و شخص رئیس جمهور ضربه می زند.

خطیب جمعه قلعه رئیسی بیان کرد: آقای استاندار و فرماندار جدید این مسائل را به احترام این مردم سریع پیگیری کننید و با عاملین برخورد کنید، دلی مهتاب که از آن به عنوان منطقه محروم یاد می شود منطقه مستعد و برخوردار از منابع طبیعی خدادادی است. منطقه ای که می تواند با مهیا شدن زیر ساخت های لازم تبدیل به قطب دامداری شد، گوشت قرمز  یک شهرستان را تامین کند.

وی یادآور شد: این منطقه دچار محرومیت نیست بلکه دچار مهجوریت و فراموشی شده است. مهمترین دغدغه مردم راه است که توجه نشده، مسأله آب لوله کشی هست که معطل یک منبع آب است، این مسائل هست که باعث شده مردم از خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی محروم شوند مخصوصا نعمت آموزش، آموزش و پرورش با زحمت توانسته مقطع ابتدایی را راه اندازی کند. اما مقاطع دیگر با این وضع امکان پذیر نیست. همین چند نفر معلم ابتدایی که در منطقه حضور دارند با سختی های زیادی مواجه هستند. 

حیدرخواه گفت: چرا ۴۵ سال بعد از انقلاب هنوز در این منطقه جوان مردم دختران با استعداد آنها بعد از مقطع ابتدایی  خانه نشین شوند یا مجبور به مهاجرت به حاشیه شهرها شوند و در معرض آسیب های متعدد قرار بگیرند. خانواده آنها از دامداری دست بکشند، در شهرها بیکار و مستاجر باشند. چرا باید لودر اداره راه تا چند کیلومتری این منطقه برود ولی در این منطقه اقدامی نکند؟ اینها نیاز به یک بررسی دقیق و اقدام جهادی و مؤمنانه دارد که انشاءالله شخص رئیس جمهور دلسوز و محترم پیگیری کنند. 

وی ادامه داد: متأسفانه اقداماتی که در حوزه راه برای این مناطق شده مبتنی بر اصول فنی و مهندسی نیست. چرا باید بودجه و هزینه بیت المال چندین سال هست در دو پروژه به صورت قطره چکانی مصرف شود نه پیشرفتی برای مردم حاصل شود نه پیمانکار به سودی برسد.

Visits: 1