مربی دیروز تیم ملی ،سرمربی امروز باشگاه لهستانی!
مربی دیروز تیم ملی ،سرمربی امروز باشگاه لهستانی!
مربی سابق تیم ملی والیبال در اردوی تمرینی باشگاهش حضور پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ،پاول متئثوس وویسکی ملقب به ویک که امسال با نظر بهروز عطایی به تیم ملی به عنوان دستیار اضافه شده بود پس از آنکه تیم باشگاهی اش با ادامه‌ حضور او در تیم ملی والیبال ایران مخالفت کرد به اردوی تیم چارنی رادوم اضافه شد.

مربی سابق تیم ملی که حالا سرمربی تیم چارنی رادوم لهستان است با داشتن بازیکنانی نظیر ووک تودورویچ، نیکولا ملیاناچ، رافائل بوژک و مدیریت پاول زاگومنی (پاسور سابق تیم ملی والیبال لهستان) در تلاش است تیم متوسط رادوم را به پلی آف پلاس لیگای لهستان برساند.

وویسکی حالا از فاصله ای دور پیگیر نتایج تیم ملی والیبال ایران خواهد بود. او در صحبت با ورزش سه اعلام کرد ایران را هنوز تیم خود می‌داند و اعلام کرد منتظر قهرمانی ایران در آسیاست.

وویسکی که در زمان بازی پاسور بوده و در جام باشگاه‌های جهان مقابل پیکان هم سابقه بازی داشته، با حضورش می‌توانست کمک بزرگی برای پاسور های تیم باشد. با رفتن او پاسورهای تیم از مزیت حضور او محروم شدند‌. البته باید دید چرا فدراسیون با مربی قرارداد بسته که نتوانسته با تیم ملی ایران تا پایان مسابقات ملی در این فصل باقی بماند.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه