محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال درحال اجرا است
محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال درحال اجرا است
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال در حال اجرا است و امروز انتظار داریم محور کندوان یک‌طرفه شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران امروز درباره وضعیت ترافیکی محورهای شمال اظهار کرد: شاهد ترافیکی عادی و روان در جاده‌های شمال هستیم ولی انتظار داریم شاهد از بعدازظهر امروز بر حجم ترافیک افزوده شود.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال در حال اجرا است، افزود: باتوجه به شرایط ترافیکی انتظار داریم امروز محور کندوان یک‌طرفه شود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در صورت ترافیکی پرحجم از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی همچنان از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون‌ و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز و فردا از محور هراز ممنوع است.

وی یادآور شد: محور هراز از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به‌صورت مقطعی یک‌طرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: روزهای تابستانی و در کنار آن پایان هفته موجب افزایش بار ترافیکی در جاده‌های استان شده است.

جهان‌تاب خاطرنشان کرد: موضوع مهم توجه به هشدارهای پلیس است که ضرورت دارد مورد توجه قرار گیرد.

Views: 1