مجوز ساخت زائرسرای کهگیلویه و بویراحمد توسط شهرداری مشهد صادر شد
مجوز ساخت زائرسرای کهگیلویه و بویراحمد توسط شهرداری مشهد صادر شد
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: شرایط لازم برای احداث زائرسرای استان در مشهد مقدس فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید علی احمدزاده در نشست احداث زائرسرای استان کهگیلویه و بویراحمد در مشهد مقدس که با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: برای احداث زائرسرا زمین تحویل استان شده و هیات امنا نیز فعالیت خود را آغاز کرده است. 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آغاز فعالیت هیات مدیره این پروژه افزود: پروانه ساخت زائرسرای استان از سوی شهرداری مشهد مقدس صادر و کارهای مقدماتی انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه سر جمع ۳۷ میلیارد تومان اعتبار دارد، گفت: این رقم از محل اعتبارات استانی و متمم سفر اول رئیس جمهور به این پروژه اختصاص یافته که برای تکمیل پروژه به اعتبارات بیشتری نیاز داریم.

احمدزاده بر ادامه روند ساخت این پروژه در مشهد مقدس تاکید کرد و گفت: این رقم نسبت به پروژه رقم خیلی زیادی نیست و نیازمند مبلغی بیش از این مبلغ هستیم که باید تامین اعتبار شود 

وی بیان کرد: این پروژه متعلق به مردم است و می طلبد آنها پای کار بیایند و هر کسی به هر میزان که می تواند به ساخت این زائرسرا کمک کند تا کهگیلویه وبویراحمد هم به مانند سایر استان ها در جوار حرم مطهر رضوی صاحب زائرسرا شود و هم استانی‌ها در زمان سفر به مشهد از این امکانات استفاده کنند.

احمدزاده با اشاره به اینکه پروژه به بهترین کیفیت احداث می شود، گفت از همه دستگاه‌ها و کارکنان دولت دعوت می کنم به هر نحوی که امکان دارد در این طرح مشارکت کنند.

استاندار در پایان از سپاه و بسیج سازندگی سپاه فتح، اداره کل نوسازی مدارس، سازمان برنامه و بودجه و دفتر نماینده ولی فقیه در استان به جهت مشارکت، همکاری و مساعدت در اجرای این طرح قدردانی کرد.

Views: 2