ماجرای مصدومیت سهرابیان سوتفاهم بود و حل شد!
ماجرای مصدومیت سهرابیان سوتفاهم بود و حل شد!
معاون ارتباطات باشگاه استقلال در رابطه با دلخوری نکونام از انتشار خبر مصدومیت مدافع تیم، توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، یک روز پیش از برگزاری دیدار استقلال و ملوان، خبر مصدومیت آرمین سهرابیان توسط یکی از رسانه‌ها منتشر شد که این موضوع باعث شد تا سرمربی آبی پوشان در نشست خبری این مسابقه، به آن واکنش نشان دهد.

نکونام در این باره گفت: جالب بود که چرا این خبر منتشر شده است. در تیم‌هایی که من کار می‌کردم، همیشه سعی می‌کردم اخبار و اطلاعات درون تیم باشد و مثل یک خانواده رفتار کنیم. ولی متأسفانه اینکه اخبار تیممان هر روز همه جا هست، برای من جای تعجب دارد و امیدوارم که زودتر جلویش گرفته شود چون این به ضرر استقلال است.

مهدی هژبری، معاون ارتباطات باشگاه استقلال که با رسانه رسمی آبی‌ها گفتگویی داشته، در قسمتی از صحبت‌هایش، به دلخوری جواد نکونام از انتشار اخبار تیم در رسانه‌ها پرداخته است.

هژبری مشخصا در رابطه با گلایه نکونام از انتشار خبر مصدومیت سهرابیان در رسانه‌ها، ضمن رد انتشار این خبر از بدنه باشگاه، گفت: ماجرای آرمین سهرابیان یک سوتفاهمی بود که برای آقای نکونام ایجاد شد و بر طرف شد. لازم است این را هم اشاره کنم که از کارمندان و مدیران باشگاه، کسی در تمرینات حضور پیدا نمی‌کند و خبری هم که شما اشاره کردید، با یک جست و جوی ساده مشخص می‌شود ابتدا از سوی کدام خبرنگار منتشر شده است.

حالا باید دید آیا جواد نکونام این مسئله که انتشار خبر بازیکنش از ناحیه تیم بوده را می‌پذیرد یا در فرصت بعدی به این مسئله واکنش نشان می‌دهد.

Views: 4

  • منبع خبر : ورزش سه