قیمت انواع سکه در بازار دوباره کاهشی شد
قیمت انواع سکه در بازار دوباره کاهشی شد
در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت انواع سکه کاهش یافت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس با افزایش۲۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۸۵ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۳۲ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار امروز در ‌‌صرافی‌ها در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۹۰ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۸۴ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۲۰۵ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۸ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌شود. قیمت دلار در بازار غیررسمی نسبت به روز گذشته افت کرده است.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ با افت ۱۰۵ هزار تومانی به نرخ ۲۵ میلیون و ۵۰۶ هزار تومان دادوستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی نیز به قیمت ۲۸ میلیون و ۵۹ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار امروز با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۳۵۴ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۲۰۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ بدون تغییر قیمت، ۱۹۱۹ دلار معامله شد.

Views: 1