قیمت‌ها امروز در بازار ارز و سکه ثابت بود
قیمت‌ها امروز در بازار ارز و سکه ثابت بود
در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت دلار و سکه بدون تغییر باقی ماند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس بدون تغییر قیمت، ۴۱ هزار و ۱۹۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۴۵۱ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۰۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۱۹۴ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۳ هزار و ۶۱۳ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد، بازار ارز این روزها در آرامش به سر می‌برد و عرضه و تقاضا در این بازار به ثبات رسیده است.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا سکه ‌

سکه طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ به نرخ ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۴۰ هزار تومانی به قیمت ۲۷ میلیون و ۸۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار به نرخ ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۲۴۹ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۹ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

کاهش ۳۰ هزار تومانی قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به دلیل کاهش شدید قیمت اونس جهانی بوده است.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ با کاهش ۶۵ صدم درصد، ۱۸۳۶ دلار معامله شد. ‌

Visits: 1