قرار داد جذاب امضا شد : سود ۱۸۰ میلیون یورویی بارسا
قرار داد جذاب امضا شد : سود ۱۸۰ میلیون یورویی بارسا
بارسلونا قراردادی را با شرکتی مکزیکی به امضا رساند تا بار دیگر اهرم مالی جدیدی را فعال کرده باشد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه ، شرایط مالی بارسلونا باعث شده که مدیران این باشگاه چاره‌ای جز فعال کردن اهرم‌های مالی برای خرید بازیکنان نداشته باشند. 

این اتفاقی بود که سال گذشته بارها و بارها رخ داد و آنها وادار شدند بخش زیادی از حق پخش تلویزیونی چند سال آینده و همچنین بخش قابل توجهی از سهام بارسا استودیو را به فروش برسانند تا بتوانند ستاره‌های مدنظر ژاوی را به خدمت بگیرند.

این اقدام آنها جواب داد و بارسا موفق شد با تکیه بر همین بازیکنان قهرمانی لالیگا را به دست آورد و همین باعث شده که این باشگاه بار دیگر به استفاده از همین شیوه در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی روی بیاورد.

جرارد رومرو، خبرنگار نزدیک به باشگاه بارسلونا، خبر داده که آنها قراردادی را با شرکت مکزیکی به نام مونتین نازسا امضا کرده‌اند که بر اساس آن ۴۹ درصد از سهام بارسا استودیو در اختیار این شرکت قرار خواهد گرفت.

آنها نیز متقابلا پذیرفته‌اند که بابت مالکیت این بخش قابل توجه از سهام بارسا استودیو، مبلغ ۱۸۰ میلیون یورو به بارسلونا پرداخت کنند که می‌تواند کمک شایانی به این باشگاه برای جذب بسیاری از بازیکنانی باشد که در چند هفته اخیر نام‌شان در کنار نام بارسا به گوش رسیده است.

پیش از این گفته شده بود که شرایط مالی نه چندان خوب بارسا باعث شده که آنها فرصت جذب بازیکنانی مانند برناردو سیلوا را از دست بدهند اما با این قرارداد وضعیت کاملا تغییر خواهد کرد.

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه