فعال دانشجویی: اپوزیسیون و مخالفان ملت ایران امسال شکست مفتضحانه‌ای خوردند
فعال دانشجویی: اپوزیسیون و مخالفان ملت ایران امسال شکست مفتضحانه‌ای خوردند
عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به پروپاگاندا و تبلیغات دروغین دشمنان مردم برای 25 شهریور، گفت: امسال اپوزیسیون و مخالفان ملت ایران و یکپارچگی آن، رجویست‌ها و سلطنت پرستان شکست مفتضحانه‌ای خوردند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سید مصطفی موسوی همایون دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ، با اشاره به  پروپاگاندا و تبلیغات دروغین دشمنان مردم برای ۲۵ شهریور، گفت: امسال اپوزیسیون و مخالفان ملت ایران و یکپارچگی آن، رجویست‌ها و سلطنت پرستان شکست مفتضحانه‌ای خوردند.

وی افزود: نکته‌ی قابل توجه اما شکست مفتضحانه تر رسانه‌های فارسی زبان بود که با این همه حجم پروپاگاندا و تبلیغات برای دعوت به شورش و خبرسازی غیرواقعی و دروغ نتوانستند اثری هر چند کم بر دنیای واقعی و کف خیابان بگذارند و به خبرهای بی ارزشی مانند «نذری شله زرد برای جنبش» و «خنده های نیروهای حافظ امنیت در خیابان» و همچنین انتشار فیلم و تصاویر وقایع سال گذشته آن هم به صورت ناشیانه با آدرس و اطلاعات غلط و تکراری پرداختند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: ایران اینترنشنال و بی بی سی بدنبال کسب مرجعیت خبری قشری از مردم ایران به مقابله باهم و حتی تخریب هم پرداختند و نشان دادند که چگونه رسانه های زرد می‌توانند برای منافعشان اینگونه حقیرانه آبروی هم را ببرند و دست هم را رو کنند.

وی افزود: حال که این شبه رسانه‌ها به دریوزگی و تقریبا بی اثری در افکار نخبگان و عام مردم افتاده اند، درس عبرت بزرگیست برای تمامی صاحبان رسانه که مردم فهیم ایران را کوچک نشمارند و هر خوراک غلط و دروغی را به خورد مردم ندهند و آن‌ها را دست کم نگیرند.

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: باید در آخر اشاره کرد که فارسی زبانان بی وطن در این راه شر عاقبت به خیر نخواهند شد و مانند سیما ثابت ها و رعنا رحیم پور ها روزی پس از  عمری مزدوری‌ توسط صاحبان پروژه های ضد هویتی و ملیتی ایران، دور انداخته خواهند شد.

Visits: 1