فعالیت تبلیغاتی ۸۸۸ داوطلب مجلس دوازدهم شورای اسلامی در فارس آغاز شد
فعالیت تبلیغاتی ۸۸۸ داوطلب مجلس دوازدهم شورای اسلامی در فارس آغاز شد
فعالیت تبلیغاتی ۸۸۸ داوطلب در استان فارس برای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از بامداد پنجشنبه سوم اسفند آغاز شد و تا روز ۱۰ اسفند ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،تبلیغات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت یک دقیقه بامداد امروز (پنجشنبه) آغاز شد و تا هشت صبح روز ۱۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

پس از سه ماه بررسی‌ صلاحیت داوطلبان از سوی هیات‌های نظارت و شورای نگهبان، تاکنون و بر اساس آخرین آمار بیش از ۸۸۸ داوطلب در استان فارس برای کاندیداتوری انتخابات مجلس دوازدهم تایید صلاحیت شده‌اند.

براساس ماده ۷۴ قانون جدید، دستگاه های اجرایی مکلف شده اند، فهرست امکانات و ظرفیت ها، اعم از سالن های همایش و تجمعات را در اختیار نامزدها (در چارچوب جدول زمانبندی) به صورت رایگان و یا شبه رایگان (حداقل هزینه) قرار دهند.

در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، کاندیداها برای نخستین بار می‌توانند از ظرفیت رسانه ملی برای تبلیغات انتخاباتی، معرفی خود و برنامه‌هایشان به مردم استفاده کنند.

در استان فارس انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای برگزیدن ۱۸ نماینده در ۱۵ حوزه انتخابیه برگزار می شود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهارساله و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب ۸۸ عضو این مجلس برای یک دوره هشت ساله روز جمعه ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سراسر کشور برگزار می شود.

Visits: 2