فرماندار شیراز: ۸۴۰ شعبه رأی گیری در این حوزه پیش بینی شده است
فرماندار شیراز: ۸۴۰ شعبه رأی گیری در این حوزه پیش بینی شده است
فرماندار شهرستان شیراز با بیان اینکه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی ۸۴۰ شعبه رای گیری در این شهرستان شده است، گفت: تدارک و زحمات زیادی برای برگزاری انتخابات کشیده شده که همگی فرش قرمزی برای حضور و مشارکت بالای مردم است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،لطف الله شیبانی پنجشنبه در جمع عوامل اجرایی انتخابات شیراز با تقدیر از آنان اظهار کرد: امید داریم که انتخابات مرحله دوم هم با همکاری همه عوامل اجرایی به طور صحیح، سالم و بدون دغدغه و حاشیه برگزار شود.

وی با اشاره به سختی های برگزاری چهار انتخابات در طی چهار ماه در حوزه انتخابیه شیراز شامل انتخابات مجلس، دور دوم مجلس و دور اول و دوم ریاست جمهوری که جمعه پانزدهم تیرماه همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد، اضافه کرد: عکسبرداری و فیلمبرداری از داخل شعب رای گیری جز برای گروه های خبری صدا و سیما و اصحاب رسانه که دارای کارت تردد هستند ممنوع است.

او افزود: ورود هر فردی تحت هر عنوان بدون داشتن مجوز و کارت تردد به شعب رای گیری ممنوع است و هیچ فردی به صورت تکی یا گروهی اجازه توقف یا تجمع در اطراف این شعب برای جلگیری از شائبه تبلیغ، ندارد.

Views: 1