عذرخواهی هافبک پیکان : ضربانم بالا بود !
عذرخواهی هافبک پیکان : ضربانم بالا بود !
هافبک تیم فوتبال پیکان بابت مصاحبه علیه داور مسابقه عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ورزش سه، با اشاره به دستورموقت کمیته انضباطی برای محرومیتش اظهار داشت: ما در حال بازگشت به تهران بودیم که این خبر را شنیدم. واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که باعث رقم خوردن این شرایط شد اما خودم بیشتر از همه ناراحتم و امیدوارم فرصتی برای جبران داشته باشم.

این بازیکن ادامه داد: قبل از شروع این فصل، از سوی باشگاه توجیه شدیم که علیه تیم داوری و مسئولان برگزاری مسابقات کوچک‌ترین رفتاری نداشته باشیم و حرفی نزنیم اما در این دیدار، هیجان و استرس بسیار بالا رفت و ما هم در آخرین دقایق بازی گل خوردیم تا برد را با مساوی عوض کنیم. طبیعتا همه ناراحت بودیم و این موضوع، فشار روانی زیادی بر روی من ایجاد کرد.

باقری افزود: با این حال قصد توجیه ندارم و امیدوارم مورد بخشش قرار بگیرم. بابت هر اتفاقی که رخ داده، عذرخواهی می‌کنم. وقتی قوانین جدید انضباطی را شنیدیم، شخصا جزو کسانی بودم که از آن استقبال کردم. من تا به حال بی‌انضباطی و بداخلاقی نداشتم.  باشگاه پیکان هم از جمله بی‌حاشیه‌ترین باشگاه‌های ایران است. از طرفی، ما همواره فقط به دنبال انجام بازی فوتبال در داخل زمین هستیم .

Visits: 0

  • منبع خبر : ورزش سه