طرحهای تشویقی امسال برای مشترکان برق شیراز
طرحهای تشویقی امسال برای مشترکان برق شیراز
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز پویش با انرژی را از طرح‌های تشویقی سال ۱۴۰۳ دانست و گفت: امسال نیز صنعت برق کشور با توجه به تجربه‌های موفق سالهای گذشته با ارائه طرح‌های جدید مصمم به کنترل پیک بار با روش‌های تشویقی مدیریت مصرف است.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از ایرنا،محمدرضا سلاحی یکشنبه در این باره افزود: برای رشد بخش مولد نیازمند افزایش سهم این بخش از منابع انرژی هستیم، از این رو مدیریت مصرف و ترویج آن در راهکارهای توسعه‌ای صنعت برق نقشی اساسی دارد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز ادامه داد:‌ امسال افزون بر استمرار طرح پاداش ۲۰ برابری مدیریت مصرف، مشترکان می توانند ضمن برخورداری از این پاداش ریالی که در قبوض برق آنها بصورت بستانکاری لحاظ می‌شود، با شرکت در پویش با انرژی در قرعه کشی اهدای جوایز ارزنده متعدد دیگر در پویش با انرژی برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه امسال طرحهای تشویقی مشمول مشترکان تجاری نیز می‌شود گفت: پویش ۲۱*۱۵ با هدف کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق بخش‌های تجاری و خانگی در سراسر کشور طی ۲۱ هفته راه‌اندازی شده و کاربران می‌توانند با نصب اپلیکیشن با انرژی از طریق سایت ba-energy.ir و مشارکت در این پویش، ضمن کاهش مصرف برق خود از جوایز نفیس آن برخوردار شوند.

سلاحی اضافه کرد: این پویش از نیمه اردیبهشت ماه سال جاری شروع شده و تا ۲۱ هفته یعنی پایان شهریور ادامه دارد و هدف این پویش این است که مشترکین عزیز مصرف برق خود را بهینه کنند و حداقل ۱۵ درصد مصرف برق کاهش پیدا کند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز افزود: در این طرح قرعه‌کشی‌هایی در نظر گرفته شده که به‌صورت هفتگی و ماهانه انجام می‌شود و مشترکین می‌توانند در هر کدام از آنها برنده جوایز نفیسی مانند خودرو، لوازم منزل و کالاهای دیجیتال (موبایل، لپتاب و تبلت) شوند.

Visits: 1