صنعا: اگر حمله به غزه ادامه یابد، کشتی‌های اسرائیلی را هدف قرار می‌دهیم
صنعا: اگر حمله به غزه ادامه یابد، کشتی‌های اسرائیلی را هدف قرار می‌دهیم
حبتور نخست وزیر دولت پیشبرد امور در یمن تهدید کرد که اگر حمله صهیونیستها به غزه ادامه پیدا کند، کشتیهای اسرائیلی در دریای سرخ هدف قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالعزیز بن حبتور نخست وزیر دولت پیشبرد امور در یمن امروز یکشنبه تأکید کرد که صنعا با تمام توان، به کشتار مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی پاسخ خواهد داد.
نخست وزیر یمن تهدید کرد که اگر حمله صهیونیستها به غزه ادامه پیدا کند، کشتیهای اسرائیلی در دریای سرخ هدف قرار خواهد گرفت.

به گزارش شبکه المیادین، وی با اشاره به اینکه سرویسهای جاسوسی غربی و آمریکا، رژیم صهیونیستی را ایجاد کرده‌اند، گفت: آنان این گونه وانمود کردند که ارتش اسرائیل، چهارمین ارتش جهان است و هیچ گاه شکست نمی‌خورد، ولی همه این ادعاها، دروغ است.

نخست وزیر یمن ادامه داد: این سرویسها به خوبی می‌دانند که هفت اکتوبر (آغاز عملیات طوفان الاقصی)، چه معنایی دارد؟ اینکه این عملیات صهیونیستها را به لرزه درآورد. لذا از آمریکا، فرانسه و انگلیس آمدند تا این عروسک (رژیم صهیونیستی) سرنگون نشود».

وی خطاب به کشورهای سازشکار عرب هم گفت: این سازشکاران پس از اینکه ضعف و شکست رژیم صهیونیستی را مشاهده کردند، دیگر منتظر چه چیزی هستند؟. آیا انتظار دارند که این رژیم، به آنان کمک کند؟. مقاومت، واقعیت و ضعفهای آن را نشان داد.

این مقام یمنی در پایان تأکید کرد، آمریکاییها موشکها و پهپادهایی را که سه سمت فلسطین اشغالی شلیک شده بودند، رهگیری و بخشی از آن را سرنگون کردند، ولی شماری از آن، موفق شد به هدف برخورد کند.

Visits: 1