شهدای امنیت پنج شنبه در نی ریز تشییع می شوند
شهدای امنیت پنج شنبه در نی ریز تشییع می شوند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: پیکر مطهر سرهنگ دوم شهید رضا شاهسونی و ستوان دوم شهید علی شاهسونی فردا (پنج شنبه) در شهرستان نی ریز تشییع می شود.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، ابراهیم بیانی در خصوص این خبر بیان کرد: پیکر مطهر سرهنگ دوم شهید رضا شاهسونی و ستوان دوم شهید علی شاهسونی فردا پنجشنبه ۱۲ بهمن ساعت ۹ صبح از مقابل ساختمان فرماندهی انتظامی شهرستان نی ریز به سمت گلزار مطهر شهدای مرکزی این شهرستان تشییع و در قطعه شهدای این گلزارشهدا به خاک سپرده می شوند و به همین مناسبت مراسم بزرگداشتی نیز عصر فردا ساعت ۱۴ در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس بیان کرد: این شهدای گرانقدر بامداد دیروز سه شنبه ۱۰ بهمن در درگیری با اشرار مسلح در بخش قطرویه شهرستان نی ریز به شهادت رسیدند.

گفتنی است سرهنگ دوم شهید رضا شاهسونی فرزند علی متولد اول فروردین سال ۱۳۶۲ شهرستان نی ریز، متاهل و دارای سه فرزند و ستوان دوم شهید علی شاهسونی فرزند حسین، متولد ۵ دی سال ۱۳۷۲ شهرستان نی ریز نیز متاهل بود که تنها فرزندش تا چندماه آینده متولد می شود.

Views: 48