سردار رادان: گیت‌های تردد در مرز چذابه چند برابر شده است
سردار رادان: گیت‌های تردد در مرز چذابه چند برابر شده است
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: هموطنان بدانند شتاب‌زدگی در رسیدن به نقطه صفر مرزی زیاد لازم نیست، پیش بینی شده در ایستگاه‌های مختلف زائران استراحت کنند تا بتوانند با آرامش خاطر برای سفر اربعین آماده شوند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور عصر امروز در حاشیه بازدید از مرز چذابه و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه امروز توفیق رفیق شد تا در مرز چذابه و محل عبور زائران اباعبدالله الحسین(ع) حضور پیدا کنیم و از نزدیک پیشرفت کارها را ببینیم.

وی ادامه داد: پیشرفتی که در مجموعه کارها برای آماده سازی مسیری توام با آرامش و آسایش و ایمن بودن برای مردم انجام شده به همت همه دوستان در استانداری، شهرداری، ادارات خدماتی و همچنین مرزبانی و فرمانده انتظامی استان صورت گرفته است.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: خوشبختانه در این مرز هم تعداد گیت‌های تردد زوار چند برابر شده یعنی سرعت خدمت رسانی برای خروج و ورود چند برابر شده که امیدواریم بتواند رضایت زوار و مردم عزیز را فراهم کند.

وی ادامه داد: هموطنان بدانند شتاب‌زدگی در رسیدن به نقطه صفر مرزی زیاد لازم نیست پیش بینی شده در ایستگاه‌های مختلف زائران استراحت کنند تا بتوانند با آرامش خاطر برای سفر اربعین آماده شوند.

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: خبر خوبی در رابطه با گذرنامه عادی داریم و آن اینکه دو سال تمدید شده است یعنی گذرنامه‌هایی که در سال ۱۴۰۰ تاریخش به اتمام رسیده تمدید می‌شوند.

رادان افزود: در مجموع می‌توان گفت در هر دو مرز شلمچه و چذابه همه مجموعه‌ها تلاش می‌کنند تا بتوانند خادمان خوبی برای زوار باشند.

Visits: 2